додому Сім'я і відносини

Як розпочати нове життя після розлучення?

672
0
Соціальні

Пережити розлучення це завжди величезний стрес для жінки. Здається, що руйнується весь світ, звичний уклад життя. Для тих, хто зіткнувся з розлученням, варто розуміти, що життя не закінчується на цьому. Просто потрібно звільнитися від хворобливих спогадів, забути колишнього чоловіка і почати життя по-новому.життя після розлучення

Життя після розлучення

Першим ділом, потрібно позбутися від речей, що викликають болючі спогади про минуле життя, щоб життя після розлучення приносила радість, а не смуток і печаль. Приберіть його речі, фотографії. Це не означає, що потрібно все подерти в пориві злості і викинути на смітник. Просто складіть у коробку і сховайте в який-небудь затишний куточок.

Якщо є можливість, краще поміняти місце проживання, переїхати в інше місто. Так у вас з'явиться можливість відволіктися за новими клопотами, якщо ж немає такої можливостіпросто поїхати куди-небудь відпочити.Це може бути пансіонат чи санаторій, або ж до друзям, батькам, родичам. Близькі люди завжди підтримають у нелегкий для вас час. Так ви зможете відволіктися, і позбутися від «аури не сформованого шлюбу». У будь-якому випадку, перебороти спогади буде набагато легше. Пам'ятайте, що життя після розлучення починається заново.

Не варто, хоча б перший час відвідувати ті місця, в яких ви відпочивали вдвох. Спогади про те, що в цьому ресторанчику він зробив тобі пропозицію, а на цьому містку в парку ти повідомила про народження вашого первістка, навряд чи будуть доречні в даній ситуації.

Просто потрібно зрозуміти: повернення до минулого життя немає. Не потрібно витрачати свої нерви, красу, молодість і час на порожні спогади і переживання. Поглянути на подію з іншої сторонизабути все погане, залишивши в пам'яті тільки хороші моменти спільного життя. Не можна звинувачувати в розлученні тільки себе, винні, як правило, обидва партнера. Розлученняце, свого роду місток, який веде тебе в іншу, щасливе життя.

Дізнайтесь більше:

Не потрібно стрімголов шукати заміну, необдумано будувати нові відносини. Вони з'являться тоді, коли ти будеш до них готова. Чоловіки не звернуть увагу на втомлену від образ і переживань жінку.

Життя після розлучення буде краще, якщо ви почнете займатися собою - поміняти зачіску, купити нове плаття, змінити звичний макіяж. Часу на себе буде набагато більшеможна згадати якесь давно забуте хобі, почати заняття спортом, частіше ходити по магазинах, зустрічатися з подругами.

Головне-налаштуватися на краще, розуміти, що у кожної людини десь є його друга половинка. Пройде часі ти знову будеш щаслива.

Написати відповідь