додому Краса і здоров'я

Зачіска французький водоспад – струмлива коса

3803

Що б не відбувалося в світі моди, зачіски з плетінням, здається, не застаріють вже ніколи. Їх носять як маленькі дівчатка, так і дорослі жінки – і ті, й інші виглядають з ними елегантно і по-справжньому жіночно.

Зачіска французький водоспад – одна з найпростіших і в той же час вельми витончених зачісок з плетінням. Навчитися робити її зовсім нескладно, а навчившись, ви можете створювати на її основі найрізноманітніші і незабутні образи. Ця зачіска відмінно поєднується як з джинсами і сорочками, так і з літніми, вечірніми платттями і навіть весільним нарядом – все залежить від того, якою ви її зробите (злегка недбалою або акуратною і вишуканою), і які аксесуари будете використовувати.

22-01-15-foto-700x384-2

Зачіска французький водоспад: схема плетіння

Щоб зробити цю зачіску, вам потрібно одна гумка для волосся, гребінець і лак для волосся (його використовувати не обов’язково, але з ними зачіска буде триматися краще). Крім цього, під час плетіння можна сприскувати волосся водою з пульверизатора, щоб волоски краще прилягали один до одного, і не вибивалися із зачіски.

Перед тим, як робити зачіску французький водоспад, не рекомендується мити голову протягом 12-24 годин, особливо якщо ваше волосся сильно пушиться. Трохи «несвіже» волосся краще тримає плетені зачіски, ніж волосся, щойно вимите.

Зачіска французький водоспад покроково:

Крок 1. Виділіть тонке пасмо волосся над правою або лівою скронею, і розділіть його на дві однакові частини – верхню і нижню.
Крок 2. Помістіть нижнє пасмо над верхнім.
Крок 3. Виділіть тонке пасмо, приблизно таке ж, як перші дві, з волосся над перехрещеними пасмами.
Крок 4. Протягніть це пасмо між двома першими пасмами, і залиште його вільно звисати вниз.
Крок 5. Візьміть нижнє пасмо і помістіть його над верхнім пасмом, яке тепер стане нижнім.
Крок 6. Знову відокремте тонке пасмо з волосся над «водоспадом», протягніть його між двома пасмами, і залиште звисати вниз разом з іншими волоссям.
Крок 7. Продовжуйте плести косу таким же чином, поки не дійдете до середини потилиці. Закріпіть кінчик коси гумкою.

22-01-15-foto-700x700-1

Додаткові рекомендації

Ваші подальші дії залежать від того, яку зачіску ви хочете зробити. Можна обмежитися плетінням французького водоспаду з одного боку голови, і залишити волосся розпущеним. Можна сплести ще одну косу з іншого боку голови, і з’єднати дві коси на потилиці. Така зачіска буде виглядати особливо ефектно, якщо кінці волосся завити м’якими хвилями або великими локонами.

Після того, як французький водоспад буде готовий, вільні кінці волосся можна сплести в звичайну косу чи косу-канат. Якщо з першою все зрозуміло, то техніка плетіння другої відома не всім.

Розділіть волосся на дві рівні частини, і кожну з них окремо скрутіть в джгутик, закручуючи пасма за годинниковою стрілкою. Після цього перекрутіть джгутики проти годинникової стрілки, і закріпіть кінчик хвоста гумкою. У поєднанні з французьким водоспадом така коса виглядає дуже стильно й ефектно. Косу також можна скрутити в високий чи низький вузол – так у вас вийде не тільки красива, але і дуже зручна зачіска.

Французький водоспад також можна плести навколо голови, починаючи біля правої скроні і закінчуючи біля лівої, або навпаки. Цікавим різновидом такої зачіски є подвійний, і навіть потрійний французький водоспад. Такі зачіски тільки на вигляд здаються складними, насправді ж їх зможе зробити практично будь-яка дівчина всього за 5-10 хвилин.

Сплетіть перший французький водоспад, який буде огинати голову від однієї скроні до іншої, і закріпіть вільний кінчик коси маленькою гумкою, що підходить до кольору вашого волосся. Почніть плести другий «водопад» в декількох сантиметрах під першим. Відокремте тонке пасмо в області скроні, розділіть його на дві частини, перехрестіть їх один з одним, а тепер просмикніть між ними пасмо, що звисає з верхнього французького водоспаду. Продовжуйте плести косу, вплітаючи в неї всі вільні пасма першої коси.

Якщо ви робите зачіску для літнього свята або дружньої вечірки, вплетені у французький водоспад яскраві нитки або квіти.