додому Сім'я і відносини

Які дотики дозволяють маніпулювати чоловіком

1115

Тактильна чутливість — великий дар природи. Здавалося б, навіщо? У людини є очі, вуха, язик, і цього достатньо, щоб передати і отримати від іншої людини потрібну інформацію. Але ні! Нам для кращого розуміння потрібно чіпати руками об’єкт, з яким ми комунікуємо. Дотики, обіймання, погладжування, поплескування, цілування, лоскотання можуть демонструвати наше задоволення, любов, дружбу, підтримку, заохочення, покарання і т. д. А для жінок це ще й потужний інструмент, за допомогою якого вони можуть управляти почуттями, бажаннями і поведінкою чоловіки. Які дотику допомагають маніпулювати чоловіком?

Дружні обійми

Саме дружні, які не несуть в собі сексуального натяку, можуть більше притягнути чоловіка і налаштувати на серйозні відносини. Людська психіка влаштована так, що будь-яке вторгнення в фізичний простір вона сприймає як агресію. Мало існує чоловіків, здатних зрадіти, коли незнайома або малознайома жінка відразу кидається на шию. Але якщо «вторгнення» відбувається через м’який, обережний, ненав’язливий дотик, воно налаштовує чоловіка на позитивне ставлення до жінки.

Дотики для залучення уваги

Дотики як до свого тіла (погладжування шиї, накручування волосся на палець і т. д.), так і до тіла чоловіка (ненавмисний дотик зап’ястя, поплескування по плечу і ін.) завжди можуть бути використані жінкою для залучення його уваги. Це прихована маніпуляція, яка «читається» чоловіком на підсвідомому рівні. Єдина умова, вона повинна проводитися дуже вміло, без очевидного маніпулювання, або ж, навпаки, з підкресленим, по-жіночому майстерним кокетством.

Поплескування чоловіка по плечу

Американські вчені довели, що легкого поплескування по плечу (руці або спині) досить, щоб людина охочіше пішла на фінансовий ризик. В ході спеціального дослідження вони з’ясували, що, якщо жінка по-дружньому і м’яко торкнеться області плечей чоловіка, він охочіше включаються в ризиковані авантюри. В такому жіночому дотику чоловік, не усвідомлюючи, відчуває материнський захист, який має в розташує його до щедрих жестів. Прекрасна маніпуляція в допомогу жінкам, які бажають скористатися грошима чоловіки або стимулювати його на подвиги заради себе.

Дотик до одягу чоловіка

Жінка, яка змітає з піджака чоловіка невидимі порошинки, поправляє йому краватку, застібає гудзики, обсмикує зім’ятий поділ і т. ., маніпулює. Але скоріше не чоловіком, а оточуючими. Цими жестами вона демонструє потенційним конкуренткам, що чоловік вже зайнятий. Чоловік же в такій поведінці жінки може побачити знаки, які стануть йому зрозумілі в контексті сформованих з нею відносин.

Торкання і озвучування «теми» дотиків

Для демонстрації своєї прихильності і провокування чоловіка на знайомство, залицяння, побачення і т. д. Жінки часто використовують дотики до частин тіла чоловіка, його одягу, аксесуарів, супроводжуючи їх компліментами або доречними зауваженнями. Наприклад, жінка торкається зап’ястя чоловіка зі словами: «Не підкажете, котра година?», або поправляє розпатлане волосся на його голові, промовляючи: «Вітер зіпсував тобі зачіску» і т. д. На мові дотиків це означає, що чоловік жінці подобається, вона фліртує і запрошує його проявити ініціативу.

Торкання губами (поцілунки)

Це природна і однозначна маніпуляція. Її неможливо трактувати неправильно. Залежно від місця поцілунку, чоловік зрозуміє, яку реакцію очікує від нього жінка. Жінка, чітко розуміючи мету поцілунку, визначає, куди і як цілувати чоловіка. Місце, тривалість, інтенсивність, відвертість поцілунку розповість чоловікові про бажану ступінь близькості. І, звичайно ж, поцілунки несуть в собі не тільки сексуальну маніпуляцію.

Дотики, що обіцяють близькість

Це найулюбленіша жіноча маніпуляція, за допомогою якої жінка може добитися від чоловіка якщо не всього, то багато. Але, кожна жінка, на відміну від чоловіка, знає, що ці багатообіцяючі торкання ще не означають можливість сексу. Починається все з того, що жінка бере чоловіка за руку, торкається рукою або губами його обличчя, волосся, обнімає злегка за плечі. Потім її рука плавно переходить в область талії, опускається на стегна, наближаючись до інтимних частин тіла. Кульмінацією, в залежності від мети, стадії відносин або розкутості жінки, є поцілунок і дотик ерогенних зон.

Дотики під час близькості

Це ціла наука, описана в Камасутрі, роботах Зігмунда Фрейда і численних статтях людей, що спеціалізуються на інтимній сфері життя людини. Знання про те, як правильно маніпулювати чоловіком дотиками в сексі, закладено в жінці генетично, а якщо раптом не закладено, то можна прочитати перераховані вище праці. Жінка, яка отримала від чоловіка «ліцензію» на такі дотики, стає майстерним маніпулятором. А чоловік — добровільним заручником її маніпуляцій. І, звичайно ж, відмови їй немає ні в чому!

попередня статтяЯк бігати і худнути: 4 простих поради
наступна стаття3 способи очистити організм і скинути зайві кілограми

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут