додому Фітнес і спорт

Як зменшити ікри — відео

Як зменшити ікри знають наші фахівці і вони із задоволенням вам допоможуть. Багато людей комплексують через великі литки, але найчастіше доклавши певних зусиль їх можна зменшити. Щоб ваші ноги завжди були витонченими, слід звернути свою увагу на наведені нижче прості вправи і поради. Дані вправи добре сприяють підсушуванню литкових м’язів, а отже перетворюють форму ніг.

fitnes_sport_vpravy_ikry_600

Перша вправа щоб зменшити ікри. Вам потрібно стати прямо, ноги повинні бути на ширині таза, стопи стоять паралельно. Далі потрібно зробити вдих і піднятися на видиху на носочки. Необхідно повторити цю вправу приблизно двадцять п’ять-тридцять разів.

Друга вправа щоб зменшити ікри. Слід стати прямо, а вагу тіла повністю перевести на праву ногу, ліву підняти від підлоги, зігнувши в коліні. Далі потрібно зробити глибокий вдих і піднятися на носочках. Для кожної ноги слід повторити це заняття п’ятнадцять-двадцять разів.

Третя вправа щоб зменшити ікри. Необхідно стати прямо, розташувати свої ноги на ширині таза, направивши при цьому носки всередину. Далі слід глибоко вдихнути, піднятися на видиху на носочки. Цю вправу потрібно повторити двадцять п’ять-тридцять разів.

Цей комплекс вправ потрібно повторювати по два рази на день. Але, щоб зменшити ікри на пару сантиметрів застосовуючи тільки ці вправи доведеться витратити півроку. Якщо бажаєте зменшити даний термін, то потрібно виконувати додаткові тренування.

Четверта вправа щоб зменшити ікри. Необхідно сісти на коліна застосувавши м’який килимок або мат, спину потрібно тримати рівно, а руки покласти перед собою і сісти в даному положенні на підлогу по черзі, на ліву і праву частину стегон. Проробіть максимально велику кількість повторів.

П’ята вправа щоб зменшити ікри. Треба встати на невеликий подіум, щоб п’яти звисали. Далі потрібно підніматися на носочки і опускатися. Спину при цьому потрібно тримати рівною.

Щоб зменшити ікри слід застосувати розтяжку.

Вам слід зробити однією ногою крок вперед, упершись при цьому долонями в сідниці. Далі слід повільно згинати в коліні ту ногу, яка знаходиться попереду. Плавно присідайте глибше вниз і вперед, розтягуючи задню частину стегна, литкові м’язи ноги, які знаходиться ззаду. Щоб підсилити розтягнення необхідно просунути передню ногу максимально вперед, але руки на неї класти не потрібно. У даному тренуванні основна вага тіла має припадати на ногу, яка стоїть ззаду.

Відео по темі: Красиві ікри

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут