додому Поради

Як зареєструватися в скайпі — відео

Skype є однією з лідируючих програм для зв’язку, що дозволяє здійснювати дзвінки, відеодзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями. Спілкування між абонентами Skype абсолютно безкоштовно, оплачуються тільки дзвінки за межі Skype — стаціонарні та мобільні телефони країн світу. Перед використанням Skype необхідно пройти реєстрацію, щоб створити обліковий запис — аналог номера телефону.

1. Зайдіть на офіційний сайт виробника, натисніть на напис «Приєднуйтесь».

28-11-14-foto-600x399-5

2. Ви можете використовувати реєстраційні дані облікового запису Microsoft або Facebook. Для цього достатньо лише авторизуватися, клікнувши на відповідне посилання.

28-11-14-foto-600x333-4

3. Якщо ви раніше не реєструвалися Microsoft або Facebook або ж не хочете використовувати ці дані для авторизації, то заповніть наступні обов’язкові форми, без яких реєстрація неможлива:

  • ім’я та прізвище;
  • адресу електронної пошти, який необхідно ввести двічі для уникнення помилок;
  • країна проживання;
  • мова, якою спілкуєтеся;
  • бажаний логін і пароль облікового запису Skype (пароль також необхідно ввести двічі);
  • додаткові дані вносити необов’язково: дата народження, стать, місто проживання, номер мобільного телефону.

28-11-14-foto-600x291-3

4. Введіть у поле введення символи з картинки, уважно ознайомтеся з користувальницькою угодою та натисніть кнопку «Я згоден (-на) — Далі». Без згоди з користувальницькою угодою користування Skype неможливо.

28-11-14-foto-600x503-2

5. Реєстрація завершена. Вказаний при реєстрації логін і пароль необхідно ввести у відповідних полях при вході в програму Skype.

28-11-14-foto-600x435-1

Skype можна встановити на мобільних пристроях, планшетах і телефонах, при цьому для дзвінків іншим абонентам Skype необхідно лише наявність активного інтернет-підключення, що є чудовою альтернативою класичного мобільного зв’язку. Також Skype надає дуже вигідні тарифи для міжнародних дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони.