додому Сім'я і відносини

Що таке любов (визначення)

Любов оточена загадками, її ніхто жодного разу не бачив, але чомусь говорять про неї щодня. Все мистецтво і історія нашого світу, так чи інакше, пов’язані з любов’ю. В історії чимало відомостей про те, що війна почалася через любов, і через війну загинули тисячі людей. Виходить що любов — це одне з найсильніших почуттів у цьому світі.

Що таке любов (визначення)

 

Любов — це сильні почуття до іншої людини, бажання бути тільки з ним, і ніколи його не відпускати. Сама любов найчастіше характеризується сильною прихильністю до людини, або сильною симпатією. Полюбити людину можна з різних причин, наприклад, якщо ви дуже сильно схожі і у вас багато спільного, або якщо ви занадто багато часу проводите разом. Відпустити людини буде дуже болісно, ??тільки тоді ви зрозумієте, що ви закохалися.

Любов так само намагалися пояснити з наукової точки зору. За відомостями вчених: людський мозок виробляє речовину, під назвою фенілетиламін, і через його активність з’являється сильне почуття любові. Фенілетиламін викликає сильну залежність, тому що він радує людину сильніше, ніж ендорфіни. Виробляється фенілетиламін коли ви дивитеся на того кого любите, або коли багато про нього думаєте і мрієте. За відомостями вчених: любов зникає, коли речовина фенілетиламін перестане вироблятися, по відношенню до того, кого ви любите.

У людей найчастіше схожі ознаки любові: неможливість зосередитися, сплутаність думок, відсутність апетиту, депресія, небажання що-небудь робити, і так далі. Любов характеризується основною ознакою: якщо коханий поруч — все добре, якщо його немає — все жахливо.