додому Поради

Як вийти з Гугл облікового запису

З різних причин вам може знадобитися інструкція по виходу з Гугл. Можливо, ви просто не пам’ятаєте, де знаходиться кнопка «вийти», і в цьому випадку все просто:

щоб вийти з Гугл облікового запису на комп’ютері, натисніть на свою аватарку-фото в правому верхньому кутку і виберіть кнопку «Вийти». Це можна зробити на будь- якій сторінці сервісів і додатків Google, будь-то пошук, ютуб, пошта Gmail та інші, там, де видно аватарку.

Але давайте висвітлимо та іншу часту проблему, коли ви знаходитесь далеко від пристрою, в якому необхідно завершити сеанс.

Як вийти з Гугл аккаунта віддалено на всіх пристроях

Складніше знайти кнопку, яка спрацює, як вихід на всіх пристроях. Така функція стане в нагоді при втраті смартфона або в тому випадку, якщо ви увійшли в свою пошту на чужому комп’ютері, а вийти забули і тепер переживаєте з цього приводу. Зовсім неприємно, якщо ви підозрюєте, що хтось отримав доступ до вашої пошти.

КРОК 1.
Відкрийте на будь-якому комп’ютері сторінку з вашою поштою Gmail (mail.google.com та знайдіть значок шестерінки вгорі праворуч, в меню виберіть пункт «Налаштування»:

06-11-14-foto-400x197-1 06-11-14-foto-400x300-2

 

КРОК 2.
Перейшовши до сторінки налаштувань, спустіться в самий низ, і в правому нижньому куті буде ледь помітне посилання «Додаткова інформація»:

06-11-14-foto-400x197-1
Тільки перехід за цим посиланням відкриє вам доступ до кнопки «Вийти з усіх інших сеансів», тут же можна отримати інформацію про те, хто і коли користувався вашою поштою Gmail.
Після натискання на цю кнопку, ви вийдете з Гугл облікового запису пошти в т.ч. на всіх пристроях.

КРОК 3.
Змініть пароль, Google нагадає вам про це:

«Всі інші сеанси закриті, але інші користувачі зможуть зайти в вашу пошту, якщо вони знають ваш пароль або якщо він збережений на їх комп’ютері. Щоб запобігти несанкціонованому доступу, змініть пароль.»