додому Краса і здоров'я

Як прибрати зморшки навколо очей: від компресів до уколів

1409

Одні називають їх «гусячими лапками» або промінчиками щастя, надаючи їм романтичний статус, як наслідки позитивних емоцій. Але подібні характеристики не всім до душі, і величезна кількість жінок намагається позбутися цих промінчиків, які з часом маскувати косметикою стає все складніше. Як прибрати зморшки навколо очей, цікавляться не тільки зрілі жінки, які вже увійшли в той вік, коли косметика anti-age давно оселилася на туалетним столику. Зморшки навколо очей можуть з’явитися у зовсім молодих жінок, і все через поєднання тонкої сухої шкіри і активного вираження емоцій.

1-02-02-2015-700-438

Побічні ефекти емоціональності

При будь-якому типі шкірі облччя, шкіра навколо очей завжди набагато тонша і сухіша – це аксіома, яку необхідно пам’ятати всім дівчатам. Якщо шкіра відноситься до сухого типу і страждає від нестачі вологи, то область навколо очей ризикує дуже рано покритися сіточкою зморшок, утворенню яких сприяє кілька чинників. Це інтенсивна міміка, звичка жмуритися на сонці, від яскравого світла або від поганого зору, а також погана звичка терти очі, наприклад, при пробудженні або розтягувати шкіру повік.

Все це сприяє ранньому утворенню тонких дрібних і глибоких мімічних зморшок навколо очей, позбутися яких складно, тому що з віком вони будуть посилюватися. Якщо вам властива хоча б одна з цих звичок або всі вони, постарайтеся позбутися від них. Додатково слід включити в регулярну програму догляду за обличчям профілактичні процедури або застосування засобів для розгладження зморшок в домашніх умовах або в кабінеті фахівця.

Контрастні вмивання

Контрастний душ для тіла відомий як хороший профілактичний і легкий терапевтичний засіб для підвищення тонусу шкіри і м’язів. Для обличчя можна використовувати той же самий прийом, уникаючи інтенсивних потирань тонкої шкіри. Вранці і ввечері влаштовуйте шкірі повік контрастні примочки або умивання, чергуючи холодну воду з помірно гарячою (обережніше з температурою, інакше ви можете серйозно травмувати шкіру і очні яблука).

Завершуйте водні процедури холодною водою, після чого наносіть крем, маску або сироватку з розгладжувальним ефектом.

Косметичні засоби з ліфтинг-ефектом

Якщо у вас тонка суха шкіра або ви емоційна людина, схильна до утворення «гусячих лапок», вам знадобиться набір хороших косметичних засобів для підтримки шкіри навколо очей в тонусі. Якщо вам потрібно ефективне розгладження шкіри дуже швидко, наприклад, для важливої портретної фотосесії або якого-небудь іншого заходу, ви можете скористатися засобами з миттєвим ліфтинг-ефектом, які заповнюють зморшки і розгладжують шкіру через кілька хвилин після нанесення.

На жаль, час дії такої косметики обмежено кількома годинами, але воно варте того, якщо вам потрібно бути на публіці з сяючим поглядом без натяку на втому і зморшки.

Міостимуляція – дбайлива косметологія

Існують різні косметологічні методики, що дозволяють розгладити зморшки навколо очей. Часто для цього застосовується силу струму і радіохвильове випромінювання.

Міостимуляциія або міоліфтинг – це вплив на тканини електричними імпульсами, внаслідок чого м’язи отримують тонус, поліпшується кровообіг, шкіра підтягується, зморшки розгладжуються. Міостимуляція є дбайливим типом ліфтингу в косметології та показана тоді, коли багато інших технологій не рекомендуються. Міостимуляція практично ніяк не відчувається пацієнтом на відміну від інших методів. Встановивши датчики на всю область обличчя або тільки зосереджуючи його в області очей, лікар встановлює вибраний режим стимулювання. Міостимуляциія для усунення та профілактики вікових змін в області очей дає високі результати при дуже дбайливому впливі і відсутності будь-якої хворобливості.

Радіоліфтінг – ефективна підтяжка

Радіохвильовоий (радіочастотний) ліфтинг, терфоліфтінг або RF-ліфтинг в даний час є однією з передових косметологічних процедур для усунення негативних вікових змін шкіри обличчя і тіла. Радіоліфтінг називають гідною альтернативою хірургічним підтяжкам обличчя, і не дивно, що для такого дефекту як зморшки навколо очей його рекомендують жінкам навіть з глибокими мімічними зморшками.

Перевагою радіоліфтінга є глибинний вибірковий вплив на шкіру, в результаті якого відбувається прогрівання тканин високочастотним струмом. Радіохвильове випромінювання не зачіпає верхній шар шкіри, впливаючи переважно на підшкірно-жирову клітковину (гіподерму) і дерму. Завдяки цьому відбувається глибока стимуляція тканин зсередини, яка підстьобує шкіру до утворення нового колаген-еластинового каркасу. Шкіра перетворюється, зморшки навколо очей буквально виштовхуються під натиском оновленого шару. Ефект радіоліфтінга проти зморшок навколо очей, як правило, помітний вже після першої процедури. Тривалість курсу визначається індивідуально.

Уколи краси – Ботокс і Диіспорт

Ботокс і Діспорт – препарати для ін’єкції, які вводяться в м’язи для купірування нервових імпульсів і знерухомлення м’язів з метою розгладження існуючих мімічних зморшок і запобігання нових. В основі обох препаратів – Ботулінотоксин типу А, але препарат Ботокс виробляється в США компанією Allergan, препарат Діспорт – у Франції компанією Beaufour-Ipsen.

Відмінності між цими двома препаратами досить умовні: Діспорт дешевший, однак 1 одиниця Ботокса дорівнює 3 одиницям Диспорта, також Ботокс може починати діяти трохи пізніше – на 4-7 день після ін’єкції, тоді як Діспорт може проявити ефективність вже через 24 години. Для зони навколо очей потрібно до 20 одиниць Діспорта.

Ін’єкції препаратів Ботулінотоксин потрібно повторювати раз на шість місяців, якщо ви не хочете повернення зморшок. З недоліків – видиме блокування м’язів і труднощі з виразом емоцій.

Популярність і доступність ін’єкційних методик для відновлення молодості настільки велика, що розгладження зморшок пропонують повсюдно особи без спеціальної освіти. Якщо ви дбаєте про своє здоров’я, не женіться за дешевизною і легкою доступністю ін’єкцій Ботокса, який позбавить вас від зморшок навколо очей за п’ять хвилин. Уникайте ін’єкцій, які пропонуються в салонах краси або нібито фахівцями, які обіцяють великі знижки. Робіть корекцію мімічних зморшок в клініках і медичних центрах з респектабельним реноме і позитивними відгуками клієнтів.

попередня статтяДихальна гімнастика для схуднення живота: вдих-видих
наступна статтяЯк позбутися від волосся на руках: боротьба за гладкість і естетику