додому Сім'я і відносини

Як позбутися від комплексів у ліжку?

Варто відзначити той факт, що більшість дівчат дуже навіть соромляться, коли опиняються в одному ліжку з протилежною статтю. Як правило, в голові жінки постійно з’являються думки про те, чи добре я виглядаю, сексуальна я і т. д. позбавляємся від комплексів у ліжкуТакими діями, ми не тільки не можемо в повній мірі, насолодиться процесом любовних утіх, але так само наводимо свого партнера на думки про те, що він щось робить не так. Природно, що коли в ліжку дівчина зосереджена виключно на своєму зовнішньому вигляді, то їй буде вкрай важко розслабитися. При такому положенні речей буде створюватися відчуття того, що секс для неї просто чергове виконання своїх обов’язків але ніяк не процес, який приносить задоволення.
А  все має бути навпаки.

Поради, щоб комплекси у ліжку більше Вас не турбували

  1. Забути про свої недоліки. Ви думаєте, приміром, ваші не зовсім стрункі ноги здатні відлякати вашого партнера? Ви глибоко помиляєтеся. Він не буде розглядати вас подетально йому досить насолоджуватися картиною в цілому. Не зациклюйтеся на своїй зовнішності.
  2. Якомога частіше перебувати в оголеному стані. Це допоможе вам психологічно налаштуватися. Спіть голою або ж ходите по квартирі в одній спідній білизні. Підійдіть до дзеркала і подивіться на себе з любов’ю. Скажімо так, що такі вправи в подальшому допоможуть вам позбавитися від комплексів в ліжку.
  3. Спробуйте зайнятися спортом. Вчені довели, що навіть якщо дама всього один раз була в спортзалі і її фігура ще зовсім не прийняла ідеальні форми вона відчуває себе набагато впевненіше. Так само варто сказати, що в тренажерний зал краще всього одягати короткі шорти. Якщо ви абсолютно не задоволені своїми формами, такий зовнішній вигляд буде тільки підштовхувати вас до досягнення наміченої мети, в разі якщо ви, на вашу думку, ідеальні – любов до себе тільки зміцніє.
  4. Запишіться на танці. Мало того що заняття самі по собі принесуть багато користі так ви ще й чудово проведете час. Віддайте перевагу тому стилю, який, на вашу думку, підійде вам найкраще. Плюс до всього розвинена пластику дуже подобається представникам протилежної статі.

Не варто вести себе в ліжку як забита кут мишка. Спробуйте зробити перший крок замість чоловіка. Це зовсім не означає, що ви при цьому поведете себе як жінка легкої поведінки, це означає лише те, що ви хочете і готові до сексу. До речі, більшість чоловіків дуже люблять, коли в ліжку жінка домінує.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут