додому Сім'я та стосунки

Як позбутися ревнощів (відео)

4268

Як ви думаєте, хто ревнивіший чоловіки чи жінки? – Складне питання, так!? Не можна дати однозначної відповіді, так як ревнують практично всі, просто у когось ревнощі проявляється дуже явно, хтось їх просто-напросто пригнічує в собі, а у когось вони бувають вкрай рідко, але все одно бувають. Саме темі ревнощів ми і хочемо присвятити цю статтю і розповісти вам про те, чому ми ревнуємо і як позбутися від ревнощів.

jak_pozbutysia_revnoschiv

Що таке ревнощі

Обмежитися сухим визначенням ревнощів буде нецікавим, давайте краще проаналізуємо, що це таке. Ревнощами можна назвати своєрідне почуття претензії на «володіння» людиною. Звичайно, слово «володіння» звучить якось грубо, але воно дуже чітко характеризує ревнощі. У більшості випадків ревнощі виникають тоді, коли стосується почуття власності, яке ми відчуваємо до коханої людини.

Ревнощі бувають виправдані і безпідставні, просимо вибачення за відсутність наукової термінології, але так вам буде легше їх вивчити. Отже, що значить виправдані ревнощі? Виправдані ревнощі це коли друга половина явно перевищує рамки дозволеного, наприклад, фліртує з людиною протилежної статі, відповідно це залізний привід для ревнощів. Безпідставні – коли друга половина не дає приводів для ревнощів, але ревнива людина все одно підозрює або надумує уявні причини для ревнощів.

Чому ми ревнуємо

Ревнощі дуже сильно властиві дітям. Наприклад, якщо в сім’ї двоє дітей, то вони часто ревнують батьків, так як боятися того, що вони люблять брата чи сестру більше, ніж його. У дорослому ж віці ми ревнуємо свою кохану людину.

Які бувають ревнощі

Багато хто задається питанням, ревнощі це набуте почуття або генетично передане. Цікаве питання, правда!? Не можна зі стовідсотковою впевненістю сказати, що ревнощі набуваються або передаються у спадок, у кожної людини по-різному.

Почуття власності і егоїзм це вроджені риси, що передаються у спадок, закладені в генах. Саме ці дві якості в майбутньому найбільше підштовхують людину до ревнощів.

Ну і звичайно, почуття ревнощів може бути набутим в результаті того, що колись людини вже раз зрадила, і ця біль відбилася психологічно. Навіть народившись несхильним до ревнощів, після такої душевної рани, людина вже на підсвідомому рівні буде не довіряти своїй другій половині, і ревнувати її.

Причини ревнощів

Давайте розглянемо найчастіші причини появи почуття ревнощів:

• Боїмося, що нас кинуть
Через побоювання, що нас кинуть, ми починаємо ревнувати свою другу половину. Адже якщо втратити контроль, то кохана людина може знайти іншу і піде до неї – саме так і думають деякі ревнивці.

• Боязнь зради
Ви ревнуєте людину, так як боїтеся, що вона вам зрадить, а саме боїтеся болю, який будете відчувати через це або ж боїтеся, що буде зачеплено ваше самолюбство.

• Боязнь залишитися самотнім
Буває й так, що ревнощі виникають з причини боязні залишитися одною. Якщо ваш чоловік чи хлопець знайде іншу, то ви не зможете знайти йому гідну заміну і будете через це самотні.

• Почуття власності та егоїзму
Як це так, що ваша друга половина проводить з кимось час або мило і довго розмовляє з іншою людиною, а не з вами.

Як не ревнувати

Впорається з ревнощами дуже важко. Перед тим, як побороти ревнощі в собі проаналізуйте їх причини. Для аналізу своїх ревнощів вам допоможе все те, про що ми розповіли в першому блоці нашої статті. Під час того, як вас охоплює почуття ревнощів, подумайте, як би ви хотіли, щоб у цій ситуації вчинила ваша друга половина.

Поговоріть зі своїм чоловіком чи хлопцем, розкажіть, що у вас викликає ревнощі і попросіть в тій чи іншій ситуації діяти інакше, так як ви себе почуваєте ніяково і ревнуєте. Це має бути в якості прохання, не потрібно закочувати сцен ревнощів, діліться тим, що вас турбує, зі своїм коханим, і таким способом ви зможете навчитися не ревнувати його.

Як боротися з ревнощами чоловіка

Дівчата часто задають питання, чому чоловіки ревнують. Вони ревнують з тих же причин, що і дівчата, просто в силу своєї особливості чоловіки більш експресивно виявляють свої ревнощі. Як ми тільки що писали, щоб побороти ревнощі необхідно зазирнути в їх корінь. Можливо, дійсно деякі ваші дії дають чоловікові привід вас ревнувати. Якщо ж причини ревнощів чоловіка безпідставні, поясніть йому це. У разі відсутності позитивного результату відвідайте психолога, який допоможе вам розібратися з цією ситуацією.

Іноді чоловіки починають ревнувати, так як дружини менше проявляють свою любов. Вирішити проблему дуже легко, частіше говоріть своїм чоловікам слова любові, компліменти, хваліть їх, а головне говоріть, що він найкращий на світі і крім нього вам ніхто не потрібен. Якщо ж не допомагає, почніть не просто говорити це, а робіть конкретні кроки!

Як не ревнувати до минулого

Щоб не ревнувати чоловіка до минулого зрозумійте, що це було до вас, він перекреслив минуле, почавши нове життя з вами. Позбутися від ревнощів до минулого допоможе тільки самонавіювання того, що це безпідставні ревнощі.

Інша справа, якщо це минуле не дає спокою вам з об’єктивної причини, наприклад в житті вашого чоловіка, знову з’явилася його колишня пасія і не дає йому спокою або ж він сам дає привід ревнувати до свого минулого. Вирішити проблему допоможе її викорінення, як це не парадоксально звучить. Для цього розкажіть чоловікові про те, що ви відчуваєте себе ніяково в такій ситуації, і вона у вас викликає почуття ревнощів. Разом, шляхом компромісів ви зможете вирішити цю проблему.

Як позбутися від ревнощів поради психолога – відео

На закінчення цієї статті хочемо поділитися з вами дуже цікавим відеороликом з приводу того, як позбавитися від ревнощів:

[youtube]849o4MoUjLc[/youtube]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут