додому Дім і затишок

Як помити дзеркало без розводів?

Миття вікон і дзеркал — процес нескладний. Але неприємно те, що навіть після якісного миття на поверхні можуть залишитися непривабливі розводи. Давайте дізнаємося, чому вони з’являються і як можна прибрати розводи з дзеркала.

Чому залишаються розводи на дзеркалі?

Розводи можуть з’являтися:

  • від миючих засобів, погано змитих або неналежної якості;
  • якщо ви погано помили саме дзеркало, не змивши, а лише розтерши по ньому пил і бруд;
  • від брудної води (її слід кілька разів міняти).

dim_zatyshok-zerkalo_600

Чистка дзеркал без розводів

Щоб усунути ці фактори, слід вибирати правильні засоби для чищення дзеркал.
Здавна господині користувалися чистою водою і газетами. Цей спосіб і понині залишається найуніверсальнішим, хоча і досить трудомістким. Однак слід пам’ятати про те, що фарба, яка використовується для друку газет, містить деяку кількість свинцю, що може бути небезпечним, якщо у вас вдома є дитина. У цьому випадку краще змінити газету на звичайну білу папір.

Найкраще помити дзеркало без розводів можна, додавши в чисту воду трохи нашатирного спирту. Це допоможе впоратися зі слідами лаку для волосся та інших косметичних засобів, якими може бути забризкане ваше дзеркало.

Якщо у вас немає алергії на побутову хімію, можете скористатися одним із засобів для миття дзеркал, що продаються в господарських магазинах («Містер Мускул», «Clin», «LOC» від Amway). В крайньому випадку, можна скористатися звичайним рідким засобом для миття посуду, тільки не забудьте потім ретельно змити його з поверхні, щоб не залишилося мильних плям і розводів. Існують навіть спеціальні пилососи для чищення скляних і дзеркальних поверхонь, але їх ціна не завжди виправдана, якщо ви, звичайно, не працюєте в клінінговій компанії.

Для того щоб позбутися від уже наявних розводів, використовуйте спеціальні серветки з мікрофібри. Якщо таких у вас немає, можна використовувати і підручні засоби — марлю або капрон, складені в декілька шарів, або чисте дрантя. Хороший результат дає і спеціальна щітка з гумкою на кінці — як правило, будь-яке дзеркало можна натерти нею без розводів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут