додому Краса і здоров'я

Як подолати занепокоєння про здоров’я

159

Коли людина помічає незвичні зміни свого тіла, щоб не хвилюватися, вона йде до лікаря і проходить обстеження. Існують люди, які відчувають сильний страх захворіти на серйозне і небезпечне для життя захворювання. При цьому в них мало симптомів або вони взагалі відсутні. Як їм впоратися із занепокоєнням про здоров’я.

by @freepik

Пам’ятайте, тіло постійно посилає сигнали

Проблема в тому, що деякі люди неправильно тлумачать нормальні фізичні відчуття як ознаки хвороби. Якщо м’язи болять після тренування, вони вважають це симптомами грипу. При головному болю від напруги робочого дня думають про появу проблем із мозком. Коли тіло посилає сигнали, – це означає, що воно функціонує нормально, а не хворіє.

Звикайте до нових відчуттів

Щоб почуватися комфортно, практикуйте здорову поведінку. Займіться спортом, спробуйте йогу, пішу прогулянку. Ви будете відчувати незвичні фізичні відчуття. Вони відволікають від страшних, незрозумілих симптомів.

Не займайтеся самодіагностикою

Якщо ви нервуєте через будь-яке захворювання, то можете подумати, що пошук додаткової інформації в інтернеті полегшить занепокоєння. Швидше за все, це тільки погіршить ситуацію. Кожна людина індивідуальна, у неї свій спосіб життя, сімейна історія, супутні захворювання. Їй потрібна особиста консультація. Щоб розвіяти хвилювання, краще зверніться до лікаря.

Розпізнавайте непотрібні думки і боріться з ними

Багато видів тривоги пов’язані з роздумами про катастрофу і припущенням, що станеться найгірше, навіть без доказів. Пам’ятайте, не все, що ви думаєте, стосується реальності. Піддавайте сумніву свої думки, усвідомлюйте різницю між правдою і вигадкою.

Зверніться по допомогу

Для початку відвідайте лікаря, виключіть фізичні проблеми. Якщо виявлено захворювання, він розробить план лікування, який може поєднати медикаментозну терапію, зміну способу життя, консультацію психіатра.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут