додому Фітнес і спорт

Як підвищити мотивацію для заняття спортом

989

Напружений ритм сучасного життя вимагає великої фізичної сили, що призводить до втоми і перенапруги. Тому, бажання розслабитися, полежати тихенько на дивані, подивитися телевізор, відволікає від занять спортом, що небажано.

Денний графік, у працюючої жінки щільний, їй здається, що неможливо вибрати навіть кілька хвилин для занять спортом. Не секрет, що багато жінок навіть макіяж доводять до кінця, вловивши вільну хвилинку на роботі. Результат же такого ставлення до свого здоров’я, на жаль, далеко не радісний. З’являється млявість, невдоволення всім, що оточує. Намічається «другий» підборіддя, живіт, зникає талія. Якщо люблячий чоловік ставиться з розумінням до зміненої фігури дружини, то він явно заслуговує того, щоб дружина заради нього повернула красу свого тіла.

23-11-14-foto-600x343-1

Радість і щастя коханої людини — чудова мотивація для заняття спортом. Як відомо, дієти не дають постійного результату, оскільки незабаром повертається колишня вага. Стара дієта більше не дасть суттєвий результат, оскільки організм буде їй опиратися. Крім того, суворі дієти шкодять здоров’ю. Розумне харчування і заняття фізичною культурою допоможуть позбутися зайвих кілограмів. Зелена кава приємний напій, до того ж він відмінний стимулятор і тому після нього довго не хочеться їсти, але в другій половині дня пити його не варто, може порушитися сон.

На кухні, між справами, можна робити гімнастику для другого підборіддя. Починати завжди треба з малого і поступово переходити до більш серйозних вправам. Очікування ліфта може протривати довше, ніж пробігтися вниз по сходах. Виходить подвійна вигода: економія часу і відмінна пробіжка. А щоб не було лінь бігти, треба перед виходом з квартири заглянути в шафу, помилуватися прекрасними сукнями і кофточками, які не дозволяє надіти фігурі, що розтовстіла. Згадавши про струнку фігуру можна зробити пробіжку до зупинки трамвая.

Є ще один спосіб змусити себе бігти: виходити з дому на п’ять хвилин пізніше звичайного. Однак до такого «марафону» вклинюється острах запізнитися на роботу, що трохи знижує позитивний ефект. Біг виробляє так званий «гормон щастя», тому медики вважають його найкращим видом спорту для схуднення. Під час бігу одночасно у всіх внутрішніх органах людини покращується кровообіг, всі клітини тіла рівномірно прогріваються, за рахунок чого відбувається «спалювання жирів«. Крім того, разом з потом виходять і шкідливі речовини. Тому вкрай нерозумно, вирушаючи на пробіжку, користуватися антиперспірантом, достатньо простого дезодоранту.

Завжди важливо приділяти увагу занять спортом. Рух — життя і там, де його немає, відбувається повільна деградація. Багато хвороб виникають саме від сидячого способу життя, від нестачі рухів. Тому важливо привчати дітей до фізичних вправ.

Одвічна істина «У здоровому тілі — здоровий дух», є путівником для вирішення всіх проблем. Здорова людина завжди в гарному настрої, з ним легко і приємно спілкуватися. Заняття спортом дарують людині бадьорість, зміцнюють силу волі.

попередня статтяЖіночий довгий пуховик
наступна статтяЯк укріпити м’язи поясниці у домашніх умовах