додому Мода і стиль

Як підібрати клатч до сукні: стильні хитрості

 

Клатч — це маленька сумочка, призначена для різних жіночих дрібниць, таких як помада, пудра, телефон, ключі. Цей аксесуар міцно увійшов у життя жінок. Його можна зустріти в комбінації з повсякденним одягом, діловим костюмом і, звичайно, з вечірньою сукнею. Як підібрати вечірній клатч до вбрання? Тут існує безліч нюансів і варіацій.клатч до сукні

Монохромність, контраст і відмінність у відтінках

Найчастіше жіночим вечірнім вбранням є плаття, тому потрібно розібратися, як підібрати до нього клатч. Перше, на що слід звернути увагу, — це характер сукні. Якщо сукя проста, сміливо вибирайте яскравий, розшитий стразами клатч. Зворотню дію виконуйте, якщо плаття яскраве. У будь-якому випадку поєднуйте яскравість і лаконічність.клатч до вбранняАле ніхто вас не засудить і за монохромний образ. Коли клатч і плаття виконані в одному стилі з тканини одного кольору і вони при цьому схожі за фактурою, то навколишні виразно оцінять всю елегантність образу. У такому поєднанні увагу будете залучати саме ви як особистість, а не ваші аксесуари. Не забудьте підібрати взуття в тон. Якщо ваше вечірнє плаття довге і багато прикрашене, то клатч повинен бути в тон йому, привертаючи до себе увагу тільки лише дрібними деталями. Модель краще вибирати без ланцюжка, але з яскравою застібкою. До однотонних суконь підійдуть клатчі на ланцюжку з вишивкою або малюнком.клатч до сукніКращим поєднанням у всі часи буде вважатися світле плаття в поєднанні з чорним лаконічним клатчем і навпаки. Можна вибрати варіант сміливіший, наприклад, комбінацію сірого сукні з темно-бордовим клатчем.

Дізнайтесь більше:

Монохромність і контраст — це два основні «кити», на яких грунтується вибір кольору для клатча. Але є ще один варіант — це розходження у відтінках. Клатч, туфлі і сама сукня можуть бути виконані в одному кольорі, але різних відтінків, що відрізняються один від одного приблизно на два тони. Але тоді виберіть клатч середнього розміру, щоб було помітно це розходження.

Інші параметри

Якщо говорити про поєднання крою сукні з клатчем, то до спокійного крою сукні вибирайте складний за структурою клатч і навпаки. Якщо говорити про форму клатча, то він може бути прямокутним (поєднується з облягаючим вбранням) або у вигляді мішечка (комбінуються з пишними вбраннями).клатч до сукніІ ще трохи маленьких хитрощів. Лакований клатч підійде до сукні будь-якої довжини. Сріблястий і золотистий клатч у поєднанні з іншими аксесуарами також чудово підійдуть до абсолютно будь-якого вбрання. Також клатч може бути виконаний з хутра, замші або шкіри. На ремінці і без нього. Прикраси можуть бути відсутні, а можуть бути виконані з яскравих пряжок, намистин та інших деталей. Правило про те, що сумочка та взуття повинні обов’язково бути одного кольору і стилю, пішло в минуле. На першому місці стоїть унікальність особистості.

За допомогою вірно підібраного клатча можна отримати неймовірно унікальні і неповторні образи. Не бійтеся експериментувати — саме так ви зможете знайти свій неповторний стиль і звернути на себе увагу оточуючих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут