додому Краса і здоров'я

Місячний календар стрижок на жовтень 2015

3513

Жовтень – прекрасний осінній місяць, іноді він обдаровує, дивним для цієї пори року, теплом. Але навіть якщо температура повітря в жовтні відповідає звичайному температурному режиму цього місяця, все одно, теплі куртки, шуби, шапки ще рано носити.місячний календар стрижок Жінки в жовтні найчастіше ходять з непокритими головами, стильне пальто, яскравий, розвівається шарф, високі підбори і, звичайно, гарне волосся, хвилясті по плечах або укладені в елегантну зачіску. Такий образ повинен бути у жінки в жовтні, і буде дуже прикро, якщо головна складова цього образу, волосся, не буде радувати вас і оточуючих своєю красою і доглянутістю.

Як користуватися місячним календарем стрижок

Місячний календар стрижок допоможе вам не тільки вибрати найбільш відповідний день для будь-яких процедур з волоссям, але й підкаже, як вплине стрижка, фарбування, завивка волосся на ваше самопочуття, здоров’я, ставлення з людьми і навколишнім світом.

Не потрібно думати про те, що відвідувати салон краси можна в будь-який день, коли у вас буде гарний настрій.

Для того, щоб ваше волосся виглядали ідеально і у вашому житті відбувалися тільки позитивні події, то перш ніж змінювати свою зачіску, обов’язково загляньте в місячний календар стрижок на жовтень 2015.

При проведенні маніпуляцій з волоссям має значення не тільки те, в якій фазі знаходиться в даний час місяць, але і за яким сузір’ям він в цей день проходить.

Наприклад, під час проходження місяця по сузір’ю Овна, не варто відвідувати перукарню, це може викликати захворювання.

Робити стрижку, коли місяць в сузір’ї Риб, значить, сприяти появі лупи, а стрижка, зроблена під час проходження місяця по знаку Водолія, викликає випадання волосся.

Дізнайтесь більше:

Місяць у сузір’ї Рака – зачіска, зроблена в цей час буде невдалою. Місяць у Леві або Скорпіоні сприяє змінам у вашому житті, причому, як поганим, так і хорошим.

Знаходження місяця у всіх інших знаках, в підходящі місячні дні, сприятливо не тільки для волосся і зачіски, але й може позитивним чином вплинути на ваше самопочуття і відносини з оточуючими вас людьми.

Втім, навіть коли місяць проходить по всім цим знакам, їх вплив може змінюватися в залежності від місячної доби і стану місяця в даний день.

Календар стрижок на жовтень 2015

 • 1 жовтня 2015. Повний місяць у Близнюках (19 місячна доба з 20 години 00 хвилин).

Сьогоднішня стрижка, завивка, спорудження складної зачіски позитивним чином вплинуть на ріст волосся, якщо ви бажаєте, щоб ваше волосся росло швидше, вирушайте сьогодні в перукарню. Фарбування волосся в цей день небажано, воно може вийти невдалим.

 • 2 жовтня 2015. Повний місяць у Близнюках (20 місячна доба з 20 години 41 хвилини).

Сьогодні будь-які маніпуляції з волоссям не тільки позитивно позначаться на їхньому стані, а й сприятимуть зміцненню вашого здоров’я.

 • 3 жовтня 2015. Повний місяць у Близнюках (21 місячна доба з 21 години 29 хвилин).

Будь-які, самі сміливі експерименти із зачіскою, завивкою, зміною кольору волосся, стрижкою, сьогодні будуть вдалі. А стрижка, зроблена саме сьогодні, може сприяти примиренню, якщо ви недавно посварилися з близькою людиною.

 • 4 жовтня 2015. Повний місяць у Раку (22 місячна доба з 22 години 23 хвилин).

Не варто сьогодні стригти волосся, після стрижки воно стане ламкими і посіченим. Стрижка, зроблена сьогодні, може привести до втрат матеріального або морального характеру. Робити зачіску в цей день також не рекомендується, вона вам не сподобається. Для завивки або фарбування, день нейтральний.

 • 5 жовтня 2015. Місяць у Раку, остання чверть (продовження 22 місячної доби).

Не варто сьогодні відвідувати салон краси, будь-яке втручання в структуру, колір волосся, довжину, відбитися на їхньому стані самим згубним чином, аж до сильного випадання. І зі здоров’ям можуть виникнути проблеми після будь-яких процедур з волоссям в цей день.

 • 6 жовтня 2015. Повний місяць у Леві (23 місячна доба з 23 годин 26 хвилин).

Все, що можна робити з волоссям, для надання їм краси, доглянутості, сьогодні бажано, все буде вдало і вам сподобається. Але маніпуляції з волоссям в цей день, можуть викликати зміни у вашому житті. Якщо вас в житті все влаштовує, і ви не бажаєте нічого змінювати, відкладіть відвідування салону.

 • 7 жовтня 2015. Повний місяць у Леві (24 місячна доба з 00 години 27 хвилин).

Сприятливий день для стрижки, фарбування і завивки волосся. Сьогоднішні процедури з волоссям ще можуть допомогти вам зробити  вигідні придбання або вдало вкласти гроші.

 • 8 жовтня 2015. Повний місяць у Діві (25 місячна доба з 1 години 33 хвилин).

Продовження сприятливого часу для будь-яких маніпуляцій з волоссям. А стрижка, зроблена сьогодні сприятиме зміцненню волосся, і зачіска буде довго триматися.

 • 9 жовтня 2015. Повний місяць у Діві (26 місячна доба з 2 годин 39 хвилин).

Стрижка та фарбування волосся сьогодні пройдуть вдало, але можуть негативно вплинути на ваші стосунки з коханою людиною, якщо він у вас в даний момент є. Маніпуляції з волоссям в цей день можуть викликати зради.

 • 10 жовтня 2015. Повний місяць у Діві (27 місячна доба з 3:00 45 хвилин).

Відкладіть сьогодні відвідування перукарні, якщо це було у вас в планах. Стрижка може викликати випадання волосся, фарбування буде сприяти появі лупи, а зачіска буде невдалою і недовго протримається. Крім цього, процедури з волоссям в цей день знижують імунітет і можуть викликати занепокоєння і безпричинні страхи.

 • 11 жовтня 2015. Повний місяць у Терезах (28 місячна доба з 4 години 51 хвилини).

Не варто сьогодні планувати похід в салон краси. Стрижка вас не влаштує, але не тільки вас, вона не сподобається і вашим близьким. Крім цього, вона негативно вплине на ваші стосунки в колективі і сприятиме погіршенню відносин з близькими людьми.

 • 12 жовтня 2015. Повний місяць у Терезах (29 місячна доба з 5 години 58 хвилин).

Для стрижки день нейтральний. Волосся фарбувати можна, навіть в самі незвичайні і сміливі кольори.

 • 13 жовтня 2015. Молодик, місяць в знаку Терезів (1-2 місячну добу з 7:00 5 хвилин).

Забудьте на сьогоднішній день про відвідування перукарні. Процедури, зроблені з волоссям в молодика, негативно позначаться на подальшому стані волосся і можуть викликати захворювання, навіть не пов’язане з волоссям. Навіть голову сьогодні мити не рекомендується.

 • 14 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Скорпіоні (3 місячну добу з 8:00 11 хвилин).

Зроблена сьогодні стрижка, крім того, що буде красивою, позитивним чином вплине на увагу до вас протилежної статі. Фарбування і завивка волосся теж пройдуть вдало, але можуть викликати зміни в житті.

 • 15 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Скорпіоні (4 місячну добу з 9 години 17 хвилин).

Сьогодні можна фарбуватися в будь-який колір, робити будь-яку стрижку і зачіску. Будь-яка з цих маніпуляцій сприятиме зміцненню волосся, стрижка прискорить ріст волосся. Ваше сьогоднішнє відвідування салону краси підніме вам настрій і принесе удачу в справах.

 • 16 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Стрільці (5 місячну добу з 10 години 21 хвилини).

Стрижка, зроблена сьогодні, вам не сподобається і може викликати головний біль. Фарбування волосся пройде невдало, ви отримаєте зовсім не той колір, на який розраховували, і волосся після фарбування стане сухим і ламким. Не варто робити сьогодні зачіску і завивку. У цей день навіть просте миття голови може викликати подразнення шкіри, можна тільки розчісувати волосся.

 • 17 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Стрільці (6 місячну добу з 11 години 21 хвилини).

Сходіть сьогодні в салон краси, і робіть зі своїм волоссям все, що завгодно: можна стригтися, фарбувати волосся, робити завивку або стрижку. Будь-які процедури з волоссям в цей день допоможуть вам втілити в життя найближчі плани.

 • 18 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Козерозі (7 місячну добу з 12 години 16 хвилин).

Несприятливий день для відвідування перукарні, сьогоднішні маніпуляції з волоссям можуть викликати самі негативні наслідки, аж до розставання з близькими людьми або захворювання.

 • 19 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Козерозі (8 місячну добу з 13 години 06 хвилин).

Якщо ви бажаєте познайомитися з цікавою людиною, можливо, з подальшими перспективами на серйозні стосунки обов’язково сьогодні зробіть стрижку, навіть якщо ви її і не планували саме на сьогодні. А ось фарбувати волосся в цей день не варто – отриманий колір вас розчарує.

 • 20 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Козерозі (9 місячну добу з 13 години 49 хвилин).

Сьогодні будь-які процедури з волоссям поліпшать їх стан і прискорять зростання, постарайтеся потрапити до хорошого майстра.

 • 21 жовтня 2015. Перша чверть, місяць у Водолії (10 місячна доба з 14 години 26 хвилин).

Від відвідування перукарні або салону краси сьогодні краще відмовитися, інакше, вас чекають фінансові труднощі або якийсь обман довіри людиною з вашого найближчого оточення.

 • 22 жовтня 2015. Зростаючий місяць у Водолії (11 місячна доба з 14 години 59 хвилин).

Стрижка волосся в цей день може викликати інфекційне захворювання, фарбуванням волосся теж краще не займатися, інакше ви ризикуєте втратити якусь свою власність. Завивка і зачіска зроблена сьогодні, можуть надовго посварити вас з коханою людиною.

 • 23 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Рибах (12 місячна доба з 15 години 28 хвилин).

Дуже вдалий день для стрижки волосся. Зроблена сьогодні стрижка не тільки позитивно вплине на ваш зовнішній вигляд, але і допоможе вирішити проблеми зі старшим поколінням або з дітьми, які вас дуже турбують.

 • 24 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Рибах (13 місячна доба з 15 години 56 хвилин).

Стрижка, виконана сьогодні відродить вашу впевненість у собі, якої вам останнім часом не вистачало. Ви відчуєте себе дуже привабливою людиною, яка знає, що добре виглядає, так само добре себе почуває і з упевненістю дивиться в майбутнє. Інші процедури з волоссям сьогодні не дадуть такого позитивного ефекту, але й не будуть невдалими.

 • 25 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Овні (14 місячна доба з 16 години 23 хвилин).

Не встигли постригтися до сьогоднішнього дня? Але й сьогодні цього робити не варто. Стрижка, виконана сьогодні буде настільки невдалою, що у вас відразу зіпсуватися настрій і промайне думка «напевно, наголо підстрижена, я не виглядала б гірше». А ось зробити фарбування волосся сьогодні можна, але й тут існують деякі обмеження, фарбуватися можна тільки в природні кольори і фарбами натурального походження.

 • 26 жовтня 2015. Зростаючий місяць в Овні (15 місячна доба з 16 години 51 хвилини).

Чи не пішли вчора в перукарню? І правильно зробили, сто разів би пошкодували про це. Ваше терпіння винагороджено – сьогоднішнє відвідування салону краси, будь-які маніпуляції з волоссям будуть вдалі не тільки для стану волосся і краси зачіски, але й підвищать ваш енергетичний потенціал.

 • 27 жовтня 2015. Повний місяць, місяць в знаку Тільця (16 місячна доба з 15 години 15 хвилин).

Не варто сьогодні відвідувати перукарню, і навіть вдома не потрібно нічого робити з волоссям, навіть мити голову. Повний місяць – вкрай несприятливий день для волосся, будь-які маніпуляції з ними сьогодні можуть викликати у вас затяжну хворобу.

 • 28 жовтня 2015. Повний місяць у Тільці (17 місячна доба з 17 години 56 хвилин).

Гарний настрій, прекрасне самопочуття і навіть можливість кар’єрного росту – ось що вас чекає після сьогоднішнього відвідування салону краси. Можна проводити будь-які дії з волоссям, фарбуватися в найяскравіший колір, робити саму незвичайну стрижку – все буде вам до лиця.

 • 29 жовтня 2015. Повний місяць у Близнюках (18 місячна доба з 18 години 35 хвилин).

Перенесіть на інший день відвідування перукарні, сьогодні несприятливий день для будь-яких дій з волоссям, стрижка може викликати проблеми в особистому житті, а фарбування волосся, взагалі, може привести до розставання з близькою людиною.

 • 30 жовтня 2015. Повний місяць у Близнюках (19 місячна доба з 19 години 21 хвилини)

Небажаний час для відвідування перукарні, стрижка може викликати зневіру і депресію, а фарбування волосся, проблеми зі шлунком.

 • 31 жовтня 2015. Повний місяць у Раку (20 місячна доба з 20 години 13 хвилин).

І сьогодні не варто відвідувати перукарню, будь-які процедури з волоссям можуть негативно вплинути на їх стан.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут