додому Краса і здоров'я

Воскова депіляція

Гладка шкіра — це складова ідеального образу, до якого прагнуть практично всі модниці. Сучасний ринок пропонує різні варіанти позбавлення від небажаного волосся на тілі. Але, мабуть, віск для депіляції є одним з кращих і доступних способів, який воліють все більше людей.ВОСКОВА ДЕПІЛЯЦІЯ

Воскова депіляція: суть процедури та її переваги

Мета депіляції зрозуміла всім, а сама обробка шкіри воском досить проста.

Процедуру можна проводити в косметологічному салоні або домашніх умовах, а її суть і порядок від цього не змінюється.

Потрібно на оброблювану ділянку шкіри нанести віск, на нього покласти смужку паперу або тканини і різким рухом все видалити.

У підсумку набувається бажаний результат, який має ряд переваг перед іншими видами депіляції, а саме:

  •  стійкий і тривалий ефект, який протримається кілька тижнів;
  •  руйнування волосяних цибулин, після чого на обробленій ділянці замість щетини росте м’яке волосся;
  •  можливість обробляти великі ділянки тіла.

Процедура, в якій використовується віск для депіляції, проста і доступна, і вимагає певних навичок.

Але якщо вони відсутні або є побоювання, що не вийде провести її самостійно, то краще звернутися за послугами до професіоналів.

Воскова депіляція: які види воску пропонує індустрія краси

Не тільки новачкові, але й бувалим користувачам сьогодні досить складно розібратися в різноманітності видів воску. Насамперед, потрібно пам’ятати, що тільки якісні засоби депіляції можуть забезпечити і зберегти ефект гладкості на шкірі.

Косметичний ринок пропонує споживачам віск для депіляції, який класифікують за типом розфасовки:

1. Віск в картриджах. Для максимальної зручності користувачів його заливають у спеціальні касети. Такий віск для депіляції має високий рівень теплостійкості, і його можна нагрівати в спеціальних пристроях без остраху за деформацію картриджів.
2. Віск в банках. Це найбільш поширений вид продукції, який використовують вже понад 20 років практично у всіх країнах світу. Засіб в банках цілком можна назвати лідером серед всіх відомих видів.
3. Віск в плитках. Його можна використовувати для депіляції всіх зон: від особи до бікіні. При цьому гарантується повна безпека як для клієнта, так і для виконавця.
4. Віск у гранулах. Існують різні види продукції, які розроблені для зон рук і ніг, а також особи і бікіні. Їх можна використовувати для шкіри з різною чутливістю.

Виробники постійно вдосконалюють свою продукцію, вважаючи, що чим більше її видів, тим ширші можливості проведення якісної депіляції в салоні або домашніх умовах.

Дізнайтесь більше:

Вони також подбали про засоби, які усувають небажані наслідки процедури. Для того, щоб шкіра після неї подовше залишалася гладкою, потрібно забезпечити належний догляд.

Уникнути подразнень, врослих волосків, дрібних прищиків можна за допомогою спеціальних лосьйонів, кремів, яких сьогодні достатньо у продажу.

Воскова депіляція: який віск для депіляції кращий

Якщо говорити про проведення процедури в домашніх умовах, то краще використовувати теплий віск. Його наносять на поверхню тонким шаром, а завдяки низькій температурі він швидко остигає.

Тепловий вплив на шкіру при цьому є мінімальним, що безпечно для новачків, що роблять депіляцію самостійно вперше.

Гарячий віск має більш широкі можливості застосування і його можна використовувати для чутливих зон. Але, щоб уникнути термічних опіків, краще довірити позбавлення від небажаної рослинності на тілі професіоналам.

Як вибрати теплий віск

З проблемою вибору воску для депіляції стикаються практично всі, тому наявний у покупців і користувачів досвід потрібно використовувати і вивчати. Краще підготуватися до покупки, перш ніж іти за нею в магазин.

Рекомендуємо почати з вивчення інформації в інтернеті. Сьогодні покупці щедро діляться в мережі своїми враженнями про покупки. Не варто ігнорувати і відгуки найближчих подруг, які вже проводили експерименти з воском на собі.

Купуючи готовий продукт, потрібно звернути увагу на те, що пишуть виробники на упаковках. Складові компоненти повинні мати рослинне походження, а добавки — пом’якшувати і живити шкіру.

Отже, депіляцію за допомогою воску цілком можна вважати недорогим і доступним шляхом для досконалості тіла.

Сьогодні виробники пропонують різноманітні види воскової продукції, які можна підібрати, виходячи з ціни і якості, а також особливостей шкіри. Кожен з них доступний і простий для використання в домашніх умовах або салоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут