додому Краса і здоров'я

Як наносити рум’яна, щоб виглядати молодше

1529

Якщо навчиться правильно підбирати і наносити рум’яна можна за допомогою вмілого макіяжу зовні зменшити собі пару років. Найголовніше правило не переборщити, тому що в цьому випадку замість молодості ви отримаєте зовсім інший результат. Рум’яна повинні злегка підкреслювати весь ваш образ, а не виділятися на обличчі яскравими плямами.наносимо румяна

Як правильно підібрати колір рум’ян

У зимовий час можна використовувати біліше темні відтінки. Літній макіяж сам по собі повинен бути ледве помітним, і рум’яна на літо потрібно підбирати найменш яскравих, насичених відтінків.

Відтінки рум’ян повинні поєднуватися із загальною колірною гамою вашого макіяжу і гармоніювати з відтінком вашої шкіри. Не варто купувати рум’яна, які придбала ваша подружка або колір яких привернув вашу увагу. Ваша індивідуальність, ваш тип шкіри, ось що має лежати в основі вибору рум’ян.

Світле волосся:

  • холодний тон шкіри – блідо-рожевий;
  • теплий тон шкіри – золотисто-рожевий

Темне волосся:

  • холодний тон шкіри – рожево-бежевий;
  • теплий тон шкіри – рожево-коричневий;
  • оливкова шкіра – теплий коричневий

Руде волосся:

  • холодний тон шкіри – м’який персик;
  • теплий тон шкіри – теплий персик

Чорне волосся:

  • темна шкіра – теракотовий

Види рум’ян і правила нанесення

Сухі рум’яна

Сухими рум’янами користуватися зручно і швидко. Вони наносяться поверх основи і пудри. Візьміть м’який великий пензлик і умочіть її в рум’яна. Потім струсіть надлишок рум’ян.

На пензлику не повинно бути багато рум’яної пудри. Краще втратити трохи рум’ян, ніж отримати негативний результат на обличчі. Починати потрібно з самих опуклих частин щік, прямо під центром очі.

Після розпорошите їх по вилицях, на завершення трохи йдучи до скронь. Після нанесення рум’ян подивіться уважно в дзеркало. Не повинно бути видно явної кордону, між ділянками з нанесеними рум’янами, і там де їх немає. У цьому випадку рум’яна будуть виглядати природно, створюючи відчуття, що вони виникли природним шляхом.

Дізнайтесь більше:

Жирні рум’яна

Жирні рум’яна більше підходять для вечірнього макіяжу, так як надають шкірі приємний блиск. Наносяться жирні рум’яна після нанесення основи і перед нанесенням пудри. Жирні рум’яна можуть надати шкірі будь-якого типу свіжий чарівний вигляд.

Нанесіть рум’яна в невеликій кількості на опуклі частини щік. Потім поступово розтирайте їх у напрямку скул до скронь. Не варто відразу наносити велику кількість кольору. Краще діяти поступово, шар за шаром поки не отримаєте потрібний результат. Можете злегка торкнутися рум’янами кінчика підборіддя і акуратно розтерти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут