додому Поради

Як підготуватися до зустрічі Нового року 2016

1741

Вже всі давно знають, 2016 рік пройде під знаком Вогненної Мавпи. Однак до 8 лютого 2016 року, дати настання китайського нового року, на своєму престолі продовжить залишатися Коза, і забувати про неї в новорічну ніч ніяк не можна. Так що астрологи радять при підготовці до нового року 2016 враховувати смаки і характери обох знаків східного календаря – Дерев’яною Кози і Вогненної Мавпи, тоді й наступаючий рік обов’язково пройде вдало, навіть незважаючи на те, що він буде високосним.Новий рік 2016

Підготовка до Нового року 2016

Щоб новорічні свята пройшли весело і радісно, важливо підготуватися до їх відзначення не тільки ретельно, але і вчасно. Передсвяткова суєта не повинна забрати у вас всі сили, а це значить що підготовку до новорічної ночі слід почати хочаб за 10 днів.

Очищення будинки і квартири перед новим роком

Перше, що радять зробити напередодні нового року астрологи і екстрасенси, це очистити своє житло від нагромадженому в ньому негативу. Дрібні сварки, образи, суперечки – все це створює в наших будинках несприятливу атмосферу, яку періодично необхідно очищати. А вже напередодні нового року, тим більше що 2016 рік – високосний, зробити це строго обов’язково.

Найбільш сприятливі дні для енергетичного чищення житла – це 8, 9, 18, 21 і 24 грудня 2015 року. Виберіть один з цих періодів і приступайте до відповідних процедур. В першу чергу слід провести генеральне прибирання – в будинку повинно все блищати і виблискувати.

Після того, як ваше житло засяє чистотою, приступайте до ревізії старих, непотрібних і поламаних речей, які обов’язково скупчилися у вас за рік, що минає. Надкололась улюблена чашка? У мусорку! З’явилася дірочка на сукні або спідниці? Туди ж! Не тримайте в будинку речей, якими ви не будете користуватися – крім негативу від них чекати нічого не доводиться.

Тепер можна приступати до енергетичної чищенні вашого житла. Найбільш простим, але від цього не менш дієвим способом поліпшити ауру вашого будинку є очищення свічкою. Для цього візьміть велику свічку, запаліть її і обходьте по периметру свій будинок від входу за годинниковою стрілкою. У цей час подумки просите вищі сили позбавити вас в новому році від неприємностей і принести у ваш будинок удачу і благополуччя. Якщо раптом у якійсь точці квартири свічка почне тріщати і коптити чорним димом, значить десь поруч розташоване джерело негативу. Огляньте це місце навколо і подумайте, яка річ може надавати такий несприятливий вплив.

Купівля новорічних подарунків

З точки зору астрології існують певні дні, коли найкраще купувати подарунки на новий рік. Якщо ви скористаєтеся нашими порадами і придбаєте подарунки своїм близьким 21, 22 або 23 грудня 2015 року, в цьому випадку вони доставлять максимум радості і прослужать багато років.

Коли ставити і наряджати ялинку

За скільки днів до нового року найкраще ставити і прикрашати ялинку? Це питання хвилює все напередодні свята. У 2015 році ідеальний день для цього – 27 грудня. Якщо новорічну красуню одягнути раніше, то вона може обсипатися, та й просто створювати зайві незручності при пересуванні по дому. А в останні дні перед новим роком, як правило, багато інших турбот.

Багато ставлять ялинку в квартирі там, де є вільне місце. Однак древнє східне вчення фен-шуй радить розташовувати новорічне деревце в південному або східному секторі будинку. Якщо ж ви роздумуєте, яку ялинку ставити – штучну або живу -, то краще буде зупинитися на фабричному дереві. Таким чином ви не лише збережете частинку природу, а й вбережете свою сім’ю від негативної енергії, яку несе зрубане дерево.

Дізнайтесь більше:

Збираючись наряджати новорічну ялинку 2016 особливо важливо зупинити свій вибір на правильних іграшках і прикрасах, які б сподобалися Вогняній Мавпі і не образили Дерев’яну Козу. Найбільш сприятливо буде прикрасити ялинку символами здоров’я, благополуччя, процвітання: фруктами, горіхами, цукерками та іншими солодощами. Для того, щоб Коза приносила вам удачу на початку 2016 повісьте на ялинку хоч одну дерев’яну іграшку. А щоб отримати прихильність Вогненної Мавпи, не забудьте про прикрасах із золотистої фольги.

Коли загадувати бажання на Новий рік 2016

Всі знають, що бажання зазвичай загадують за кілька хвилин до бою курантів. Але можна висловити побажання вищим силам і раніше. Кращим днем для загадування заповітного бажання в 2015 році Стане 25 грудня – день католицького Різдва. Увечері в цей день треба записати свої побажання на листок, згорнути його в трубочку, перев’язати яскравою стрічкою і заховати в потаємне місце, щоб передноворічна енергія сприяла втіленню вашої мрії. Після того, як буде вбрана ялинка, повісьте сувій з бажанням в якості ялинкової іграшки.

Вбрання та аксесуари на зустріч Нового року 2016

Як одягнутися і нафарбуватися, щоб догодити Вогненної Мавпі – господині наступаючого року? 29, 30 і 31 грудня – найбільш сприятливі дні для вибору новорічного вбрання і святкової зачіски. Не забувайте, що плаття і аксесуари повиннні поєднувати елементи, так само угодні і Козі, і Мавпі. Причому варто багаторазово порадіти тому, що в нашій країні існує звичай проводжати старий рік – це чудовий шанс сказати його покровителю спасибі! Зрозуміло, одягнені до цього моменту ви вже будете для зустрічі наступаючого року – але нехай у вашому вбранні наявні деталь, яка сподобається Козі – символу року, що минає 2015.

У вашому вбранні не повинно бути нічого чорного. Мавпі цей колір зовсім не до душі, не схвалює його і Коза. Натомість обидві космічні покровительки цінують яскраві, соковиті кольори і, що дуже важливо, природні. Тобто нічого різкого, штучного.

Згідно з китайським гороскопом, улюблені кольори Кози – жовтий і зелений. А ось Мавпа воліє білий – з усіма відтінками від молочного до кремового. А Вогняна Мавпа, якій належить рулити в 2016 році, позитивно дивиться вдобавок і на червоний. Отже, потрібно підібрати свій наряд таким чином, щоб базовими були «мавпячі» кольори – білий, червоний або рожевий, а знімна деталь, надіта заради Кози, мала жовтий, зелений або синій кольори.

Як прикрасити будинок

Грайливий і неспокійний характер Вогненної Мавпи повинен знайти своє відображення і в сервіровці святкового столу і в інтер’єрі квартири. Яскраві, що привертають увагу елементи декору – головна умова завоювання прихильності символу Нового 2016 року. Якщо у вас звичайна біла скатертина – освіжіть її серветками червоних і помаранчевих відтінків. Стіни і меблі можна прикрасити золотистим дощиком. А декорувати вікна та двері фахівці фен-шуй радять сніжинками з кольорового паперу. Також добре урізноманітнити інтер’єр фігурками і настінними календарями із зображеннями мавпочок.

На святковому столі обов’язково повинні домінувати яскраві салати і фрукти. М’ясні страви рекомендується використовувати в цей раз по мінімуму. А ось різноманітність фруктів і овочів Вогняна Мавпа оцінить по достоїнству. І не здумайте піти спати відразу після бою курантів! Мавпа – тварина шумна, грайлива і весела, так що зустрічати її треба відповідно. Чим більше компанія, чим більше буде веселощів в цю новорічну ніч – тим вдаліше виявиться для вас наступаючий рік.

Додати коментар