додому Краса і здоров'я

Як не старіти жінці?

2087

У житті кожної людини одного разу наступає день, коли вона замислюється над тим, що час залишає на її обличчі, тілі, душі і здоров’ї – незгладимий слід, який свідчить, що не за горами старість. Чому саме слово «старість» так страшить людей, особливо представниць прекрасної статі? Все просто, воно легко асоціюється з тим, що старіючи, ми стаємо некрасивими, не привабливими і не такими енергійними. А кому хочеться виглядати древнім і при цьому відчувати себе немічним?

Кожна з нас хоче пізнати – мистецтво не старіти. А чи не можна не старіти або ж старіти не так швидко? Якщо послідовно виконувати всі наведені нижче правила, можна досить довго підтримувати в своєму організмі здоров’я, бадьорість і привабливість, а в душі – молодість. Давайте ж дізнаємося, як зберегти молодість і не старіти.

zberehty_molodist_600

Що потрібно робити, щоб не старіти?

Для того щоб довго не старіти, необхідно лише дотримуватися певних простих правил. Нижче вашій увазі ми запропонуємо 10 порад про те, як жити НЕ старіючи.

Оптимізм

Прокидаючись вранці і засинаючи ввечері, не забувайте нагадувати собі, що життя прекрасне, а завтра буде ще краще. Намагайтеся знаходити приводи для оптимізму у всьому, що вас оточує. І нехай ваше обличчя відображає не сумніви або пригніченість, а радість успішної людини. Посміхайтеся знайомим і незнайомим людям, дітям і тваринам, сонцю, небу, рослинам і навіть самій собі, якщо випадково зустрінетеся поглядом зі своїм власним відображенням. Ваша посмішка, що осяває ваш вигляд, ніколи не дозволить вгадати, скільки вам насправді років.

Правильний сон

Не нехтуйте законами природи, які протягом тисячи років налаштовували роботу організму на точні добові ритми. Нічний сон, тривалістю не менше шести годин – запорука довгої і активної молодості. До речі, добові ритми регулюються гормоном – мелатоніном, який по праву носить ім’я «гормон молодості», а виділяється мелатонін саме під час сну в темний час доби. Ви повинні повністю висипатися, щоб організм міг у повному обсязі компенсувати витрачені сили і накопичити їх.

Натуральна їжа

Натуральні продукти харчування містять все, що необхідно для здоров’я. Не слід проводити експерименти і намагатися замінювати продукти харчування, створені самою природою, синтетичними аналогами, смаковими добавками, консервантами та іншими хімічними добавками. Надмірна кількість хімічних елементів у таких продуктах згубно позначається на організмі, прискорюючи його старіння і сприяючи розвитку різних хвороб.

Достатній водний режим

Для підтримки молодості і здоров’я людині необхідно випивати як мінімум півтора літра чистої питної води, причому негазованої. Тільки в рідкому середовищі біохімічні процеси можуть протікати досить активно, щоб клітини і тканини могли не тільки нормально функціонувати, а й своєчасно оновлюватися.

Оптимальна температура в приміщенні

Звичка постійно перебувати в приміщенні з температурою від 18 до 20 градусів за Цельсієм, загартовує і продовжує молодість. А в спальні температура повинна бути ще на два градуси нижчою, тоді і сон, і здоров’я будуть міцнішими.

Чистота і порядок

Там, де ви знаходитесь, неодмінно має бути чисто. Про підтримання чистоти і порядку слід дбати, втім, без особливого фанатизму. Вбити всіх мікробів у вас все одно не вийде, і це добре, мікроби теж вносять свій корисний, хоч і невидимий внесок, в наше життя. Зате чисте вологе і прохолодне повітря допомагає підтримувати шкіру та оберігає її від появи передчасних зморшок.

Фізична активність

Лікарі переконані в тому, що тридцятихвилинна ходьба в швидкому темпі допомагає попередити виникнення інфаркту міокарда і відсунути старість на добрий десяток років. Коли людина починає мало рухатися, вона починає старіти, при цьому дуже важлива в даному випадку збалансована активність, оскільки надмірна активність призводить до частих перевтоми організму і в результаті – до старіння.

Матеріальний достаток

Бідність старить людину, так як вона постійно переживає з приводу свого життя, життя сім’ї і т.д. Отже, необхідно завчасно подбати про власне матеріальне благополуччя. Не варто витрачати все, що вдається заробити, гроші необхідно раціонально використовувати з думкою про завтрашній день. При цьому робота повинна приносити достатній достаток, але при цьому ви не повинні, як кажуть, «згорати» на роботі через гроші, інакше в гонитві за ними ви дуже швидко постарієте.

Мета в житті

Коли у людини є мета в житті, їй ніколи замислюватися над тим, що з нею буде в старості. До речі, улюблена робота, дозволяє отримувати з навколишнього простору стільки енергії, що людина до глибокої старості відчуває бадьорість і оптимізм.

Любляча і кохана людина

Безумовно, і самому треба любити, і себе, і своїх близьких, і життя, і весь цей прекрасний світ, але саме любов і безмежна відданість іншої людини здатна відсунути старість далеко в майбутнє. Справжня любов зустрічається не так часто, як нам хочеться, але якщо на вашому шляху зустрінеться людина, яка запалає до вас справжніми почуттями, не відштовхуйте її, подумайте про те, що самотня старість – це далеко не найкращий сценарій.

Ось власне і все, що ми хотіли розповісти вам про те, як можна не старіти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут