додому Вагітність і діти

Як назвати малюка?

Добре, якщо обидва батьки точно знають, як вони хочуть назвати свого малюка, і обидва солідарні в цьому питанні. Якщо ж вам ще належить вибрати ім’я для маленького чоловічка, зробіть вибір усвідомлено і з розумом. як назвати дитинуЗвичайно, ви знаєте, що ім’я дитини має величезний вплив на її подальшу долю. На жаль, часто молоді батьки, вибираючи ім’я для свого малюка, звертають увагу на що завгодно, але тільки не на потрібні фактори. Наприклад, часто керуються міркуваннями моди або «так назвали родичі з Ізраїлю і ми так хочемо». Нерозумно? Але, на жаль це так.

Звертаємо увагу на час народження дитини

 Зима

Якщо малюк повинен народитися взимку, для нього слід вибирати «м’яке» ім’я. Чому так, а не інакше? Діти, народжені взимку, мають досить сильний, можна навіть сказати суворий характер. Щоб якось пом’якшити це, і пропонується вибирати ніжні імена.

 Весна

Діти, які народжуються навесні, за характером м’які. Їм не вистачає жорсткості. Тому краще вибирати імена з жорстким звучанням, щоб заповнити цей пробіл.

Літо

Діти, яким судилося народитися влітку, будуть мати досить цікавий характер. Вони горді, примхливий, наполегливі і впевнені в собі. Їх ім’я повинно відображати характер, воно повинно бути дзвінким, сильним.

Осінь

Якщо дитині судилося народитися восени, чекайте появи на світ цікавої особистості. Такі діти з дитинства – реалісти, вони недовірливі, хоча і дещо наївні. Характер у них легкий, однак якщо такі діти когось не люблять – добитися їх розташування буде непросто. Бажано, щоб в імені дитини, народженої восени, була буква «р».

Підбір імені за церковним календарем

Ідеальний варіант для молодих батьків – підбір імені за церковним календарем. Але бувають ситуації, коли в святах немає потрібного імені. В таких випадках, священник в церкві пропонує замінити одне ім’я на інше. Нічого страшного в цьому немає!

Дізнайтесь більше:

Наприклад, на Русі, в епоху стародавніх слов’ян, при хрещенні дитині в обов’язковому порядку давалося два імені. Одне, знали всі, воно було «загальновідомим». Інше ім’я — приховане. Його ніхто не знав, що воно було створене у вигляді оберега для дитини. Тим не менш, підбір імені за церковним календарем вважається найкращим.

Знову ж, обов’язково потрібно звертати увагу на те, щоб ім’я поєднувалося з по батькові.

Як не можна називати дитину

  •  на честь кумира;
  •  на честь померлого родича;
  • на честь якої-небудь події;
  • неіснуючим ім’ям.

Дитина – це окрема особистість, це індивідуальність. У дитини – своя власна доля. Не можна називати дитину на честь кого-небудь або чого-небудь, бо тоді доля дитини буде повторювати деякі аспекти долі цієї людини або події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут