додому Краса і здоров'я

Як доглядати за шкірою обличчя кожен день?

Кожна жінка завжди прагне виглядати ідеально. Іноді їй допомагають косметологи, а в деяких випадках вона сама в силах впоратися з процедурами для щоденного догляду за собою. Буває, що проблемна шкіра може принести масу неприємностей, яких не уникнути, тому інколи необхідне комплексне лікування, призначене лікарем. як доглядати за шкірою обличчя

Прості поради по догляду за шкірою

Для того, щоб забути, що таке вугрі, комедони, лущення і почервоніння, варто лише поміняти свої звички і регулярно вдаватися до допомоги простих процедур.

  1. Ніколи не тисніть і не здирайте прищики, що у вас на шкірі. Це найбільш часта причина їх швидкого розповсюдження і запалення. Ви можете занести інфекцію або викликати появу рубця. Пам’ятайте: видаляти що-небудь може тільки лікар.
  2. Використовуйте для вмивання спеціальні засоби, створені для догляду за вашим типом шкіри. Робіть це вранці і ввечері. Досить спробувати дотримуватися потрібної схеми догляду всього два тижні, і ви побачите результат. Але врахуйте, вмиватися треба м’якими рухами і ні в якому разі не терти після цього шкіру рушником, а лише злегка промокати.
  3. Брудне волосся впливає на стан шкіри, так що постарайтеся мити його у відповідності зі швидкістю їх забруднення. Якщо жир з голови потрапляє на шкіру обличчя, вам не уникнути прищів — про це знають жінки, які віддають перевагу носити гривку. Прищі на лобі стають їх найлютішими ворогами.
  4. Підбирайте якісну декоративну косметику. Вона не повинна викликати які-небудь роздратування або закупорку пір. На ніч видаляйте тональний крем і пудру за допомогою косметичного молочка. Ніколи не засинайте з макіяжем на обличчі.
  5. Намагайтеся користуватися кремом із захистом від сонця не тільки тому, що воно може викликати онкологічні захворювання, але і тому, що ультрафіолет посилює захворювання шкіри.

Будьте уважні до своєї шкіри, і тоді ви зможете щодня милуватися приємним відображенням у дзеркалі. Якщо ж підозрюєте у себе серйозні проблеми, не відкладайте візит до лікаря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут