додому Сім'я і відносини

Від сімейних сварок товстіють

1121

Вчені з Державного університету Огайо з’ясували: регулярні сімейні скандали можуть стати причиною набору зайвої ваги. Негативні емоції, які виникають при сварці, змушують організм по-іншому переробляти жирні продукти і спалювати меншу кількість калорій – в середньому на сотню менше, ніж зазвичай.

03-11-14-foto-poradnica600x400-1

Крім того, в організмі людей, що постійно сваряться був відзначений підвищений рівень інсуліну, який сприяє накопиченню зайвого жиру. А після прийомів їжі також фіксуються спалахи тригліцеридів – різновиди жирів. Збільшення ваги у тих, хто страждає від бажання чоловіка або дружини поскандалити, може скласти до 6 кг у рік.

Це дослідження підтверджує висновки вчених з Чикаго, які стверджували, що сварки шкодять здоров’ю жінки, а також англійських фахівців – про те, що сімейні сварки можуть призвести навіть до смерті.

Якщо ви і чоловік відрізняєтеся гарячим темпераментом і спорів у вашій родині не уникнути, вчіться правильно сваритися. А ще краще замість сварки лягайте спати – здоровий сон і яблучна дієта допоможуть уникнути проблем із зайвою вагою.

попередня статтяЯк відростити брови?
наступна статтяКіра Найтлі у фотосесії для онлайнового видання The Edit