додому Поради

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні — відео

Новий рік вже не за горами, наближається і час повсюдних корпоративів. Та й у домашніх умовах багато компанії друзів напевно захочуть урізноманітнити свій відпочинок конкурсами та іграми. До того ж Коза — символ 2015 року — тварина миролюбна і грайливий. А значить, цікаві конкурси на новий рік тільки вітаються.

І зараз саме час підібрати ігри для своєї компанії. Тільки пам’ятайте, те, що ідеально підійде для невеликої групи відпочиваючих, зовсім не придатне для великого корпоративу. Та й вдома можна собі дозволити більше, ніж в тому ж ресторані.

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні - відео

Конкурси для домашнього свята

У невеликих компаніях варто віддавати переваги тим конкурсам на новий рік, які мають на увазі включення всіх присутніх, щоб ніхто не нудьгував. Та й зайняти в одному конкурсі 5-7 чоловік не так складно.

Заздалегідь подбайте про призи. Навіть дорослій людині хочеться отримати якийсь речовий доказ своєї перемоги. Нехай це будуть звичайні цукерки, мандарини або простенькі сувеніри з символом року. В кінці вечора учасники можуть порахувати, хто зібрав більше призів. Це ж теж дуже весело.

Новорічна мелодія

Для цього конкурсу потрібно кілька однакових пляшок, в які заливається вода на різні рівні. Виходить своєрідний музичний інструмент. Пляшки виставляються на стіл, а гостям пропонують за допомогою звичайної ложки виконати на цих пляшках будь-яку новорічну мелодію. Перемагає той, хто на загальну думку витягнув найбільш схожу мелодію.

Анекдот з бородою

Кожна людина в компанії по черзі починає розповідати який-небудь анекдот. Якщо хтось із решти каже, що знає цей анекдот і дійсно продовжує його, то оповідачеві надягають ватяну бороду. Перемагає в підсумку той, у кого «борода» коротша всіх. А самого «бородатого» можна призначити Дідом Морозом.

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні - відео

Знайди ялинку

Ще один дуже веселий конкурс на новий рік. Для цього знадобиться заздалегідь придбати автомобільний ароматизатор у вигляді ялинки. Вони зазвичай мають дуже сильний, специфічний запах. Їх ховають десь у кімнаті, а гості повинні знайти предмет за запахом.

Втримай сніжинку

У цьому конкурсі знову буде потрібно трохи вати. Потрібно зробити якусь подобу маленької і легкої сніжинки. Має бути можливість утримати на вазі потоком повітря. Сніжинку підкидають, і учасники повинні дути на неї знизу, не даючи впасти. Перемагає, природно, той, чия сніжинка пізніше впаде на підлогу.

Новорічний подарунок

У цьому конкурсі одночасно можуть брати участь 3 людини. Статева приналежність учасників не має ніякого значення. Одного з трьох ставлять в центрі кімнати. Він буде новорічним подарунком. Двох інших розводять по різні сторони від «подаруночка» і зав’язують очі. Одному дають в руки стрічки, він повинен на дотик зав’язувати на подарунку банти. Другий також на дотик повинен їх розв’язувати.

Струмочок

Цей конкурс розрахований на досить теплу компанію. На підлогу кладуть паперове довге полотно, але не занадто широке. Ідеально підійде рулон стандартних шпалер. Далі жінкам пропонують подолати «струмочок», щоб не замочити ніг, тобто пройти по двом його берегах, широко розставивши ноги. Перший раз жінки пробують зробити це з відкритими очима, другий раз — із закритими.

Причому коли перша з них долає «струмочок», інші повинні знаходитися за межами кімнати. Коли жінка закінчує випробування, але поки ще не розв’язали очі, на «струмочок» лягає один з присутніх чоловіків.

Жінці розв’язують очі. Вона бачить чоловіка і, природно, ніяковіє. Тепер до участі запрошується наступна жінка. Перша бачить, як насправді проходив конкурс, заспокоюється і сміється.

У мене в штанцях

Це якраз той рідкісний випадок, коли користь можуть принести звичайні газетні заголовки. Журналісти зараз особливо завзято змагаються в оригінальності. Виріжте найнесподіваніші і вкладіть в конверт. Далі цей конверт пускається по колу. Кожен учасник дістає один заголовок і каже «а у мене в штанцях …» і зачитує заголовок з витягненого папірця.

Конкурси для невеликої компанії в ресторані

У цьому випадку є свої особливості. Смішні конкурси на новий рік в ресторані можуть бути досить жвавими, але не занадто, щоб не пошкодити меблям та посуді. Тому не варто задіяти в конкурсах відразу всіх присутніх. Краще залучати по 2-3 людини. Також вітаються конкурси, що дозволяють веселитися, не виходячи із-за столу. У цьому випадку розважатися можна навіть там, де немає на це особливої ??домовленості.

Поздоровлення за алфавітом

Запропонуйте гостям по черзі вітати присутніх і говорити тости, але не просто так, а за алфавітом. Перший говорить тост на букву «а», другий — на «б» і так далі. Найвеселіше, природно, починається, ближче до кінця алфавіту, в районі букв «й», «и», а також м’якого знака. Переможцем вважається той, чиє привітання або тост виявиться найбільш веселим.

Новорічне пророкування

В оригіналі передбачається конкурс з бутафорським, мальованим пирогом, на кожному шматку якого написані або намальовані передбачення. Так, намальована копійка віщує багатство; серце, звичайно ж, любов; конверт — новини, звістки, і так далі.

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні - відео

Можна провести конкурс і з справжнім пирогом, в кожному шматочку якого заховано таке пророцтво. Ворожіння і пророкування незмінно користуються успіхом. Люди завжди хочуть знати, що чекає їх у майбутньому. І навіть якщо ворожіння жартівливе, воно доставляє чимало задоволення

Казкар

Ідеальний конкурс для нового року в ресторані. По-перше, гостям не доведеться нікуди вставати, по-друге, це досить весело і цікаво. Нагадайте гостям сюжети кількох відомих казок, запропонуйте вибрати для себе одну й переказати, але злегка змінивши жанр. Це може бути детектив, трилер, любовний роман. При бажанні можна провести кілька раундів, міняючись казками і змінюючи жанри. У кожному раунді переможцем вибирається автор найцікавішої версії.

Два воли

Вибираються два учасники. Вони ставляться спиною один до одного, на них накидається зав’язана у кільце мотузка на манер упряжки. Перед кожним учасником на відстані декількох метрів ставиться стілець або стіл з призом. Завдання учасників перетягнути суперника і першим схопити свій приз.

Желе

Для цього прикольного конкурсу на новий рік вам буде потрібно якийсь ніжний продукт: желе, холодець, суфле. Завдання учасників якнайшвидше з’їсти свою порцію за допомогою сірників або зубочисток. Цей конкурс хороший тим, що не передбачає вставання з-за столу, досить веселе як для учасників, так і для глядачів.

Кухарі

Ще один «сидячий» конкурс. Кожному учаснику видається ручка і папірець, куди він повинен записати всі новорічні страви, наприклад, на букву «н». Коли списки готові, учасники їх по черзі зачитують. Перемагає той, чий список довшим.

Можна злегка модернізувати цей конкурс. Учасниці не становлять попередніх списків, а просто по черзі називають свої страви. Не можна повторюватися. Хто вагається з відповіддю — вибуває. Перемагає останній з тих, хто протримався. Цей конкурс дуже добре пробуджує апетит, і його зручно проводити, наприклад, між закусками і гарячими стравами.

Конкурси для корпоративів

Корпоративи звичайно припускають присутність в одному місці великої кількості малознайомих між собою людей. Саме тут вперше зустрічаються працівники різних відділів, які в звичайному житті ніяк не контактують один з одним, а то й зовсім ворогують. Тому конкурси для новорічних корпоративів повинні ненав’язливо зближувати людей. Тут в хід йдуть командні розваги, парні змагання і тому подібні речі.

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні - відео

Головний бухгалтер

На плакаті вроздріб малюють різні грошові купюри в найріноманітніших валютах. Банкноти мають бути впізнавані. Завдання учасників перерахувати купюри починаючи з першої і закінчуючи останньою. Причому вважати треба одночасно всі валюти: 1 гривня, 1 долар, 1 євро, 2 євро, 2 долара, 2 гривні. Перемагає той, хто жодного разу не зіб’ється.

Водолаз

Оскільки під корпоративи найчастіше знімають окремий зал, тут зазвичай можна дозволити собі і рухливі конкурси. Для конкурсу «Водолаз» буде потрібно дві пари ластів і два бінокля. Учасники виходять на старт по двоє, надягають ласти, беруть бінокль і, дивлячись в нього назад з боку, намагаються якнайшвидше подолати дистанцію. Це досить складно, тому не варто робити дистанцію занадто довгою, і тим більш складною, з великою кількістю поворотом і перешкод.

Баба Яга

За змістом схожий на попередній. Учасники ставлять одну ногу у відро, і притримують його рукою. У другу руку їм дають швабру. Баба Яга в ступі з помелом готова. Залишається тільки з’ясувати, яка з двох (трьох) спритнішими і швидше.

Першовідкривач

Гарні також для новорічних корпоративів командні конкурси. Наприклад, наступний. Учасників ділять на дві команди і кожній з них вручають кульку. Спочатку команди відкривають нову планету, тобто, надувають отриманий кульку. А потім беруть в руки маркери і починають цю планету заселяти. Тобто, малювати на кульці жителів. Коли відведений час закінчується, провідний вважає жителів на обох планетах. Перемагає команда з найбільшим населенням.

Зіпсований телефон та Асоціації

Не варто забувати і про старі добрі, перевірені часом іграх. Наприклад, зіпсований телефон. Учасники сідають в коло або ланцюжок, в залежності від можливостей залу. В принципі, можна грати в неї не виходячи з-за столу. Перший учасник шепоче на вухо сусідові загадане слово. Зазвичай радять робити це швидко і нерозбірливо. Але насправді як би ви не вимовляли своє слово, в довгому ланцюжку знайдеться чимало людей, які почують його не так. Шепіт не сприяє розбірливості мови. У підсумку потрібно порівнювати початкове і фінальне слово.

Гра в асоціації не надто сильно відрізняється від «телефону». У цьому випадку учасники не повторюють почуте слово, а говорять сусідові свої асоціації: Дід Мороз — подарунки — свято, і так далі.

Веселі новорічні конкурси: домашні, ресторанні, корпоративні - відео

Головне, щоб костюмчик сидів

Цей конкурс краще проводити ближче до кінця вечора, коли гості вже злегка випили, познайомилися між собою і готові до дійсно веселих конкурсів. Заздалегідь готують мішок з різним смішним одягом: валянки, хустки, косинки, сімейні труси, памперси для дорослих, ватники, окуляри з вусами і так далі. Учасників конкурсу саджають в коло, і мішок з одягом передають по колу поки звучить музика. Коли музика замовкає, та людина, у якого залишився мішок, не дивлячись, дістає звідти один предмет і одягає на себе. Переможцем оголошують того, на кому найменше «конкурсній» одягу. Втім, до кінця всі виглядають весело.

Сніговик

Учасників знову ділять на дві команди і роздають їм по 8 надутих повітряні кульки. У кожної команди кулі свого кольору. Наприклад: червоні і сині. На кульках написані маркером букви так, щоб у підсумку виходило слово «Сніговик».

З цих 8 куль можна скласти й інші слова. Цим і займатимуться команди на швидкість. Ведучий задає питання, відповіді на які можна викласти із заданих букв. Очко заробляє та команда, яка швидше впорається із завданням. Виграє команда, яка набрала більше очок, ніж суперник.

Паперове плаття

У цьому конкурсі беруть участь попарно. Завдання чоловіка — створити для своєї моделі-жінок сукню з туалетного паперу. Не можна використовувати нічого, крім паперу. Зате з нею можна робити все що завгодно: скручувати, затикати, зав’язувати в бант. Конкурсанти видаляються в окреме приміщення, потім дівчата виходять і демонструють вбрання. Зверніть увагу, модель повинна вийти в ЦЬОМУ сама. Переможців обирають глядачі.

Вибираючи конкурси для корпоративу, постарайтеся чергувати між собою рухливі і сидячі гри. Для початку підберіть спокійні і не дуже фривольні завдання, дозволяючи учасникам познайомитися і розкріпачитися. Ближче до кінця, коли люди вже досить розслабляться, можна дозволити собі більш сміливі конкурси для нового року.