додому Сім'я і відносини

Уролог пояснив, чи впливає розмір члена на оргазм у жінок

189

Розмір чоловічого статевого члена далеко не головний фактор сексуального задоволення жінки, набагато важливіше емоційна близькість партнерів. Таку думку висловив уролог і андролог Олександр Лубенніков.

Image by StockSnap from Pixabay

На думку лікаря, для жінок важливіше довіру і вміння розслабитися у відносинах. Крім того, пара повинна мати однакові сексуальні уподобання, темперамент та статеву конституцію.

Фахівець також встановив, що оргазм — це «психофізіологічний процес» для жінки, який пов’язаний як зі стимуляцією ерогенних зон, так і з процесами, що відбуваються в головному мозку.

“Найбільша концентрація рецепторів зосереджена в кліторі і на стінці піхви біля входу, тому в силі роздратування цих рецепторів довжина не має значення», — пояснив Лубенніков, додавши, що «час ерекції і період тертя важливіше в сексуальному контакті».

Раніше сексолог Юлія Толмачова розповіла, що страхи і внутрішні табу можуть викликати проблеми з ерекцією у молодих і здорових чоловіків.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяВчені запропонували екологічний та вигідний метод отримання азотних добрив із стічних вод.
наступна статтяВчені знайшли новий метод захисту клітин від ВІЛ

Додати коментар