додому Сім'я і відносини

Уролог пояснив, чи впливає розмір члена на оргазм у жінок

31

Розмір чоловічого статевого члена далеко не головний фактор сексуального задоволення жінки, набагато важливіше емоційна близькість партнерів. Таку думку висловив уролог і андролог Олександр Лубенніков.

Image by StockSnap from Pixabay

На думку лікаря, для жінок важливіше довіру і вміння розслабитися у відносинах. Крім того, пара повинна мати однакові сексуальні уподобання, темперамент та статеву конституцію.

Фахівець також встановив, що оргазм — це «психофізіологічний процес» для жінки, який пов’язаний як зі стимуляцією ерогенних зон, так і з процесами, що відбуваються в головному мозку.

«Найбільша концентрація рецепторів зосереджена в кліторі і на стінці піхви біля входу, тому в силі роздратування цих рецепторів довжина не має значення», — пояснив Лубенніков, додавши, що «час ерекції і період тертя важливіше в сексуальному контакті».

Раніше сексолог Юлія Толмачова розповіла, що страхи і внутрішні табу можуть викликати проблеми з ерекцією у молодих і здорових чоловіків.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяВчені запропонували екологічний та вигідний метод отримання азотних добрив із стічних вод.
наступна статтяВчені знайшли новий метод захисту клітин від ВІЛ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут