додому Гороскоп

Топ-6 фраз, які не слід говорити Козерогу

171

Хочете порозумітися з кимось, народженим під знаком Козерога? Є речі, які ви ніколи не повинні йому говорити.

Як кажуть, світ прекрасний, тому що він різноманітний. І тому логічно, що у кожного з нас є сильні та слабкі сторони, речі, які ми любимо, та які викликають роздратування. Характер людини залежить від багатьох факторів, у тому числі від знаку зодіаку. Таким чином, враховуючи астрологічний вплив, щоб уникнути неприємних реакцій з боку Козерога, слід знати, чого не варто йому говорити. ми з ним розмовлятимемо.

Зроби, як я тобі сказала

Будь-хто, хто знає Козерога, знає, що найгірший варіант — це спробувати нав’язати йому свою думку. У цього знака не однозначне ставлення до правил, особливо коли його змушують їх дотримуватися.

Козеріг завжди вважає за краще займатися своїми справами, і добре, якщо ви це знаєте, до нього потрібно шукати м’якший підхід.

Ти завжди вважаєш себе правим

Те, що Козероги завжди хочуть бути правими, абсолютно вірно, і звернути їхню увагу на це (особливо, у різкій формі) — аж ніяк не найефективніший спосіб зробити дискусію максимально спокійною та продуктивною.

Більш того, завжди було б краще вести мирний діалог, презумпція правоти, типова для Козерогів, найчастіше виправдовує себе, тому їхню думку можна довіряти. Чому ти такий замкнутий?Як згадувалося, Козеріг досить замкнутий знак, стриманий, рефлексивний. До того ж він дуже обережний у стосунках. Козерогові потрібен час, щоб комусь довіритися. Саме тому вам не варто йому про це говорити, він і так чудово це знає, просто дайте йому час. Замість того, щоб «критикувати» Козерога, спробуйте завоювати його довіру, зрозуміти її і він відкриється вам.

Який ти повільний

Який справді жахливий вирок для Козерога. Цьому знаку насправді потрібен час, він робить речі поступово, без поспіху. Це люди досить обережні і, як говорилося, рефлексивні.

Якщо Козерога підганяти, це, навпаки, може лише збільшити час їхньої дії. Замість того, щоб квапити його, спробуйте краще взяти з нього приклад, навчившись насолоджуватися кожним моментом і знаходити підходящий час для роботи. те, що вони досить матеріальні. Але це не через жадібність, а через усвідомлення того, що гроші потрібні, щоб жити і творити добро. І в цьому Козерога не можна звинувачувати.

Щодо роботи, то це частина амбітної та трудоголічної природи Козерога. На цей аспект необхідно йому вказувати, щоб представники цього сузір’я більше присвячували себе своїм близьким. Чому ти ніколи не смієшся? Ці люди досить серйозні, вони розслабляються та посміхаються у колі близьких людей. І Козероги сміються тільки, коли їм справді весело.

Незважаючи на непростий характер цього знака, є способи з ним ужитися. Почніть із тих речей, про які йому ніколи не слід і дайте йому час вас краще дізнатися.

Джерело

Додати коментар