додому Мода і стиль

Старт продажів капсули Олександра Вонга «завалили» інтернет-магазин H & M

Знаменитий шведський бренд H & M («Hennes & Mauritz») любить дивувати своїх шанувальників цікавими колабораціями. Ось 6 листопада, на прилавках фірмових магазинів марки з’явилася довгоочікувана колекція, створена для H & M Олександром Вонгом.

09-11-14-foto-600x288-1

Наприклад, в Іспанії рідко можнабачити такі черги, як ті, що вишикувалися біля кожного з семи фірмових бутиків бренду. Мабуть, не менший ажіотаж викликав старт продажів і в інших європейських країнах. Найбільш «хитрі» шопоголіки, які вирішили купити обновку без тисняви ??і суєти — в інтернет-магазині, «завалили» сайт H & M, так що в результаті, мабуть, приєдналися до черг в реальних магазинах.

За чим же так наполегливо полювали модники Європи в бутики H & M? Нова колекція традиційно для Олександра Вонга витримана в спортивному стилі. При цьому кожна модель є трансформером. Капсула складається з 94 предметів з етикетками «Alexander Wang X H & M». Тут є як жіночі, так і чоловічі речі, а близько третини колекції становить одяг в стилі «унісекс». Основними матеріалами, з яких виконані рюкзаки та сумки, шорти і штани, футболки і толстовки нової лінії, є сучасні високотехнологічні синтетичні матеріали і неопрен. Разом з одягом з новій колекції шанувальники H & M та Олександра Вонга можуть придбати ювілейну книгу про колаборації бренду «The first ten years».