додому Мода і стиль

Що таке сезонний тон шкіри?

212

У вас є сорочка, яку ви любите – та, яка змушує ваші очі сяяти, підкреслює вашу шкіру і відтіняє колір вашого волосся. Чому вам здається, що ця сорочка виглядає на вас краще ніж деякі інші? Це може бути пов’язане із сезонним відтінком шкіри, також відомим як ваші сезонні кольори.

Image by Alexandr Ivanov from Pixabay

Сезонний відтінок шкіри не відноситься до фактичної зміни погоди – швидше типи відтінків шкіри були згруповані відповідно до назв сезонів. Знання свого сезону може допомогти вам вибрати одяг, який вам найбільше йде.

Щоб визначити свій сезон, спочатку з’ясуйте, чи холодний у вас колір шкіри чи теплий:

  • Подивіться на своє передпліччя при природному денному світлі – як виглядають відтінки?
  • Якщо вони рожеві чи блакитні, а вени виглядають блакитними, у вас холодний відтінок шкіри.
  • Якщо ви бачите жовті відтінки із зеленішими прожилками, у вас теплий відтінок шкіри.

Після того, як ви визначили, теплий у вас вигляд або прохолодний, ви зможете визначити, яка пора року підходить вам найкраще:

Зима

Якщо у вас холодний відтінок шкіри і темніше волосся, ви, швидше за все, зима. Взимку у них буде глибокий контраст між кольором волосся, очей та відтінком шкіри. Таким чином, взимку часто найкраще виглядають насичені кольори, такі як синій, червоний та яскраво-рожевий, і їм слід уникати нейтральних, землястих тонів.

Весна

Весняні відтінки шкіри теплих тонів з світлішим волоссям – часто світлим, рудим або дуже світло-каштановим. Весняні тони шкіри найкраще виглядатимуть у блідих, чистих та яскравих тонах. Їм слід уникати темних кольорів, а також носити чорно-біле, оскільки це створює надто сильний контраст.

Літо

Якщо у вас світле волосся та шкіра прохолодного відтінку, швидше за все, ви літня. Літні тони шкіри мають бути пастельними, приглушеними та нейтральними, уникаючи яскравих кольорів, які можуть перебороти їх блідий відтінок.

Осінь

Теплі тони шкіри з волоссям від рудого до чорного часто бувають осінніми. Оскільки в осені один із найширших діапазонів відтінків шкіри та волосся, можна також носити найширший вибір одягу, особливо землистих та насичених кольорів. Однак пастельні та яскраві тони можуть розмити осінній відтінок шкіри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут