додому Астрологія та Гороскопи

Секс за знаками Зодіаку

4958

Кожен знак Зодіаку має особливі рисами, які проявляються і в сексуальному житті. Подивимося, хто є хто.

1-25-01-2015-700-442

Овни в сексі

Чоловік-Овен в сексі

Чоловік-Овен вельми темпераментний в сексі. Планета Марс дає йому достатньо чоловічої енергетики «ян», яка дозволяє йому справити враження на партнерку. Однак у нього є недолік: він швидко остигає, отримавши головний приз, і може втратити інтерес. Його потрібно весь час «підігрівати» – тоді він раз за разом буде спрямовуватися до жінки з азартом мисливця, який прагне за дичиною.

Жінка-Овен в сексі

Жінки-Овни – ще ті амазонки. У сексі люблять брати ініціативу на себе, відрізняються гарячим темпераментом, але тільки в тому випадку, якщо чоловікові вдалося їм «підігріти». Чоловікам з невисоким сексуальним потенціалом поряд з такою жінкою робити нічого.

Тільці в сексі

Чоловік-Тілець в сексі

Чоловіки-Тільці зовні спокійні, проте нехай це зовнішній спокій Вас не обманює – усередині їх бушує справжнісінький вулкан сексуальності. Заводяться вони повільно, але зате і остигають довго, приносячи партнерці максимум задоволення.

Жінка-Тілець в сексі

Жінки-Тільці є живим втіленням земного чуттєвого типу. Люблять і вміють принести задоволення партнеру, відрізняються тривалою прихильністю і витривалістю в сексуальних утіхах. Вибравши об’єкт любові, вони постараються отримати від нього максимальне задоволення.

Близнюки в сексі

Чоловік-Близнюк в сексі

Чоловіки-Близнюки дуже люблять говорити про любов, секс і різноманітних його видах. На словах вони великі майстри та знавці. Завжди знайдуть собі відповідну співрозмовницю для вислуховування їхніх сексуальних ідей. Але коли справа доходить до ліжка, партнерку може чекати розчарування. Отримавши своє, Близнюки швидко переключаються на інший, ще не пізнаний об’єкт і зникають. До речі, прославився своїми сексуальними подвигами і написав про це цілу автобіографію Джакомо Казанова, яий був близнюком.

Жінка-Близнюк в сексі

Жінки-Близнюки, як і чоловіки, не стільки люблять секс, скільки вважають за краще поговорити про це, обговорити з подружкою всі тонкощі сексуальних відносин з партнером. У сексуальному плані не мають видатних здібностей і не відрізняються високим темпераментом. Їх сексуальність прохолодна і легкокрила як стихія Повітря. Не відрізняються вірністю.

Раки в сексі

Чоловік-Рак в сексі

Чоловік-Рак здатний підкорити жінку глибиною чуттєвості і ніжністю. Поруч з ним жінка відчуває себе єдино коханою і бажаною, неповторною і єдиною. Чоловік-Рак здатний повністю розкритися в любові і ласках, даючи можливість жінці отримати максимум задоволення. На неї виллється цілий океан любові, і їй залишається тільки розчинитися в ньому. Раки частіше за інших уникають випадкових статевих зв’язків через нездатності налаштуватися на будь-яку жінку. Їм потрібно бути закоханим в жінку, перш ніж зайнятися з нею сексом.

Жінка-Рак в сексі

Глибока емоційність жінки-Рака часом межує з істеричністю, що може відлякати від неї не надто чутливих партнерів. Цю жінку потрібно вислуховувати і розуміти, щоб вона розкрила перед чоловіком всю свою сексуальність. Їй постійно потрібні докази любові і ласки – тільки тоді вона зможе любити у відповідь.

Леви в сексі

Чоловік-Лев в сексі

Чоловік-Лев завжди і у всьому повинен бути справжнім полковником. У тому числі і в любові. Свою любов він обставляє тисячею красивих фраз і джентльменських вчинків. Мало просто займатися сексом – йому важливо справити враження на партнерку. Якщо він закоханий, об’єкт любові піддається справжньому бомбардуванню квітами, подарунками та виявленнями любові в словах. Але у відповідь жінка повинна оцінити його неповторність і всіляко розхвалювати його сексуальні подвиги. Тоді у неї є шанс зберегти їх зв’язок надовго.

Жінка-Лев в сексі

Жінка-Левиця вельми високої про себе думки і не дозволить першому ліпшому завоювати свою увагу. Так, її уваги потрібно ще домогтися, а подобаються їй тільки видатні екземпляри. Щоб підкорити цю жінку і змусити її любити Вас з усією пристрастю, чоловік повинен справити на неї враження. В любові вона віддає перевагу театральним емоціям і грі на публіку. А сексуальність її дуже яскрава і пристрасна.

Діви в сексі

Чоловік-Діва в сексі

Гм … знак Діви неспроста називають «холодильником Зодіаку». Цей чоловік часто настільки захоплений зведенням дебету з кредитом що забуває про любов і сексуальні відносини. Темперамент чоловіків – Дів прохолодний і трохи відсторонений. У партнерці вони цінують, насамперед, її розум і практичність, хазяйновитість, а її сексуальний темперамент не грає вирішальної ролі у виборі.

Жінка-Діва в сексі

Жінка-Діва полюбить Вас і всією душею і тілом тільки в тому випадку, якщо Ви будете виглядати бездоганно. Догодити цій жінці складно, але постарайтеся стежити за своєю зовнішністю і вчасно чистити нігті і зуби, якщо бажаєте отримати її прихильність. Темперамент у жінки-Діви холодний, «нордичний». Але, якщо Вас приваблюють неприступні фортеці і Ви любите долати труднощі, жінка-Діва – Ваш варіант.

Ваги в сексі

Чоловік-Терези в сексі

Чоловік-Терези з радістю видасть Вам стільки компліментів, скільки Ви хочете почути. Потік його ласки на адресу улюбленого об’єкта невичерпний, і, поки він рухається почуттям закоханості, Вас оточать цілі хмари любові і обожнювання. Секс для такого чоловіка повинен бути красиво обставленою дією. Ваги взагалі не люблять нічого некрасивого. Сексуальний темперамент такого чоловіка не надто високий. Як і чоловіки-Близнюки, Терези більше говорять про свою любов, ніж роблять її.

Жінка-Терези в сексі

Жінка-Терези чекає від своїх шанувальників моря обожнювання і компліментів своїй красі. Вона з радістю віддасть своє серце чоловікові, який буде звеличувати її до небес, присвячуючи пісні та вірші. Однак не забувайте, що ця жінка не любить грубих лестощів і завжди вловить нещирість у Ваших словах, якщо вона є. Їй подобаються сексуальні стосунки з елементами ніжності і безліччю поцілунків, а чоловіки з грубим темпераментом виразно відштовхують її. Насильства в любовних іграх вона терпіти не буде.

Скорпіони в сексі

Чоловік-Скорпіон у сексі

Чоловік-Скорпіон володіє величезним сексуальним потенціалом і дійсно знає толк в сексі. Секс взагалі займає величезне місце в житті Скорпіонів, вони підсвідомо відчувають його величезну енергетичну силу. Саме серед чоловіків-Скорпіонів Ви знайдете найбільше шанувальників тантричного сексу і різноманітних сексуальних практик. Його темперамент не залишить байдужою жодну жінку, навіть схильну до фригідності.

Жінка-Скорпіон у сексі

Жінка-Скорпіон відрізняється глибокою пристрастю і чуттєвістю. З нею Ви точно не занудьгуєте. Однак боюся, що, полюбивши таку жінку, Ви будете приречені жити на вулкані, періодично виникаючого вогню і попілу. Не дай Вам бог змусити її ревнувати. У цьому стані їй складно себе контролювати. Але якщо Ви – смілива людина і любите битви, жінка-Скорпіон – саме те, що Вам потрібно.

Стрільці в сексі

Чоловік-Стрілець в сексі

Чоловік-Стрілець – шанувальник сексу у вигляді пригод, раптових зустрічей і розставань. Багато чоловіків-Стрільців дуже люблять подорожувати, а самі темпераментні в кожному місті залишають по розбитому серцю. На жаль, своєю безпечністю та закоханістю чоловіки-Стрільці нагадують чоловіків-близнюків. У них є недолік: вони не надто перебірливі і вибагливі у сексуальні переваги.

Жінка-Стрілець у сексі

Жінка-Стрілець дуже романтична і авантюристична. Зайнятися сексом зі своїм супутником де-небудь на підкореній вершини – якраз в її дусі. Сміла, любить брати на себе роль лідера у відносинах, проявляючи ініціативу, якщо партнер по якоїсь причині зволікає. Любителі пригод переживуть з цією жінкою багато захоплюючих сексуальних моментів, які вже точно не забудуть ніколи!

Козероги в сексі

Чоловік-Козеріг у сексі

Чоловік-Козеріг відрізняється стриманим темпераментом і спочатку виглядає холодним як скеля. Він не дозволяє своїй коханій вгадати, що знаходиться всередині цієї скелі – пристрасне любляче серце або неживий камінь. Він не відразу розкриває свої почуття. Але, розкрившись, проявляє по відношенню до коханої жінки всю свою любов і вірність. Володіє не дуже високим сексуальним потенціалом, тому оцінити його сексуальність в повній мірі зможуть жінки тільки Земноїго типу – Теілець або Діва.

Жінка-Козеріг у сексі

Жінка-Козеріг спокійна і некваплива. Іноді вона навіть здається трохи загальмованою і занадто незворушною у відносинах з коханою людиною. Її складно вичавити з себе яку-небудь витівку або сцену ревнощів. З цією жінкою такі фокуси марні. Вона просто подивиться на Вас спокійними очима і, повернувшись, піде геть. Сексуальний темперамент жінки-Козерога стриманий.

Водолії в сексі

Чоловік-Водолій у сексі

Чоловік-Водолій може бути в сексі таким же “безбашенним”, як і в усьому іншому. У відносинах з коханою жінкою відрізняється крайньою непередбачуваністю і нестабільністю. Його толерантність і всеїдність в сексуальних відносинах – просто притча во язицех. Часто плутають любов і дружбу.

Жінка-Водолій у сексі

Жінка-Водолій дуже любить компанії, вечірки і дружбу. Тому хто Ви для неї – друг чи коханий, – зрозуміти з першого разу буде складно. У неї купа чоловіків – друзів і приятелів, і, якщо Ви – ревнивий власник, довго таке неподобство Ваша нервова система не витримає. Ревнувати її марно. Вона не те, що не почує, але навіть не зрозуміє Вашого власницького пориву. Сексуальний темперамент цієї жінки не високий, але схильність до оригінального та нестандартному сексу принесе багато несподіваного її коханому.

Риби в сексі

Чоловік-риби в сексі

Вкрай нестабільний характер чоловіка-риби і схильність до меланхолії роблять його не дуже зручним коханим. Він постійно не впевнений в собі і в партнерці, йому важко приймати рішення (нехай краще вона візьме на себе прийняття рішень), в любові занадто вразливий. Правда, зустрічаються чоловіки-Акули, з повадками хижаків і більш живим сексуальним темпераментом. Але і в цьому випадку Вам складно очікувати якоїсь стабільності і стійкості у відносинах. У будь-який момент такий чоловік може поплисти в пошуках нових глибин.

Жінка-Риби в сексі

Жінка-Риби – вкрай меланхолійна особа, здатна буквально зачахнути від невзаимної любові або дисгармонії у відносинах з коханим. В очах жінки-Риби застигла вічна печаль з якого-небудь приводу. І навіть якщо Вам вдасться виконати всі її таємні бажання, жінка-Риба все одно знайде де-небудь привід для смутку й печалі. Любителі океанів емоцій знайдуть у цій жінці любляче і добре серце, а також здатність беззавітно любити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут