додому Мода і стиль

Основні помилки макіяжу

1389

Виглядати привабливо і сексуально – мета майже кожної жінки. Існує безліч аспектів, які в цілому складають красу: догляд за волоссям, нігтями, шкірою, тілом. Але макіяж допомагає доповнити і підкреслити виразність і природну природність. Однак все потрібно дотримуватися в міру. Зустрічаються жінки та дівчата, які надто переборщують з макіяжем. Вони не тільки перевищують допустиму міру, але і роблять помилки.

У даній статті ви зможете ознайомитися з часто поширеними помилками, що зустрічаються при нанесенні макіяжу.

25-01-15-foto-700x466-1

Помилка перша і найбільша груба – так звана декоративна косметика може не підійти за кольором або типом шкіри. Зустрічаються такі випадки, коли замість зволожуючого тонального крему використовують звичайну основу для макіяжу. У тому випадку, якщо у вас суха шкіра, цей варіант програшний. Косметологи наполягають на застосуванні крему-пудри, який, безумовно, надасть вашій шкірі бархатистість. При виборі тонального крему пам’ятайте, що він обов’язково повинен поєднуватися з тоном вашого обличчя. Не використовуйте занадто темний або занадто світлий засіб для вашої шкіри. Інакше у вас буде чітко провялятся «ефект маски», який видасть назовні всю неприродність і фальшивість обличчя. До того ж такий знак говорить про непрофесійність і погану якість макіяжу.

Помилка друга і, на жаль, найпоширеніша – вибір маскувальних засобів. Сині кола – одні з частих явищ. І найчастіше використовують маскуючий засіб набагато світлого тону, ніж відтінок шкіри. Це найбільш груба помилка, що зустрічається найчастіше. Потрібно пам’ятати, що колір маскувальних засобів повинен збігатися з тоном вашої шкіри. Адже непотрібно, щоб ваші недоліки виділялися і були видні неозброєним оком?

Третя і найбільш значуща помилка, що викликає оману – не використання необхідних засобів для макіяжу. Будь-який художник не виконає свою роботу без кистей різної товщини. Ви також повинні підійти до макіяжу з повною відповідальністю, як і художник до своєї роботи. Чи можливо наносити тіні пальцем? Деякі жінки досі, при наявному на ринку арсеналі пензликів, користуються цим способом, знаходячи в ньому зручність. Але є такі косметичні засоби, як рум’яна і спеціальні тіні. Їх нанести без пензликів неможливо. Щоб створити неповторний і витончений образ, вам необхідні спеціальні пензлика.

попередня статтяКаскад стрижка фото + відео
наступна статтяСекс за знаками Зодіаку

Додати коментар