додому Сім'я та стосунки

Речі, які вбивають ваш сексуальний потяг та способи його посилити

338

Якщо ваші стосунки зіпсували сексуальні проблеми, такі як еректильна дисфункція (ЕД) у чоловіків або відсутність інтересу до сексу, важливо знати ці 15 убивць сексуального потягу. Робота над цими проблемами може допомогти вам покращити ваше сексуальне життя.

Стрес

Будь то на роботі або вдома, стрес є неминучою частиною життя і також може вплинути на сексуальне благополуччя. Хоча стрес може викликати багато проблем зі здоров’ям, він також може вплинути на вироблення тестостерону.

Навіть якщо ви не можете повністю уникнути стресу, є способи впоратися з ним або звернутися за професійною допомогою, якщо це необхідно, щоб поліпшити ваше сексуальне життя. Планування кращого робочого графіка, перерви, вправи та методи релаксації можуть допомогти покращити ваше сексуальне життя.

Низький рівень тестостерону

Тестостерон (Т) – це гормон, який має найбільший вплив на ваш сексуальний потяг. Низький рівень тестостерону є одним із найважливіших факторів, які вбивають ваш сексуальний потяг. Є низка факторів, які можуть вплинути на рівень тестостерону, включаючи нестачу сну, старіння, ожиріння, надмірне вживання алкоголю та інші причини.

Своєчасне звернення до лікаря може допомогти вам знайти причини низького рівня тестостерону, а лікування, спрямоване на підвищення його виробітку, може допомогти покращити ваше сексуальне життя.

Надлишок алкоголю

Випадкова випивка-друга протягом тижня дійсно допомагає людям послабити пильність. Насправді деякі люди з більшою ймовірністю будуть зацікавлені в сексі з цим. Однак, занадто багато алкоголю або регулярне вживання алкоголю, ймовірно, уб’є ваш сексуальний потяг. Надмірне вживання алкоголю також може вплинути на вироблення гормонів.

Спробуйте скоротити вживання алкоголю та зверніться за допомогою, якщо ви вважаєте, що у вас є проблеми з алкоголем. Уникайте вживання зайвого алкоголю, якщо хочете підвищити свій сексуальний потяг.

Недосипання

Іноді нестача сну може призвести до сексуальних проблем. Втома виснажує енергію, тестостерон, а також ваш сексуальний інтерес. Порушення сну та неправильна гігієна сну часто порушують нічний сон. Позбавлення сну є важливим фактором, що вбиває сексуальний потяг, і з ним необхідно негайно розібратися.

Хороший нічний сон може допомогти підвищити лібідо та вироблення тестостерону, що дозволить вам займатися сексом частіше. Включайтеся в цикл, щоб урятувати своє сексуальне життя.

Депресія

Більшість випадків еректильної дисфункції можуть бути пов’язані з психологічними причинами, такими як занепокоєння та депресія. Вони також можуть спричинити низьке лібідо, що знову ж таки може спричинити ще більший стрес.

Депресія є провідним фактором, що вбиває сексуальний потяг, і ви повинні зробити необхідні дії, щоб уникнути її. Звернення за психологічною допомогою для вирішення ваших проблем з депресією може допомогти підвищити ваш сексуальний потяг.

Ліки

Існують певні ліки, які можуть призвести до зниження лібідо та включені до списку препаратів, що вбивають статевий потяг. Деякі з ліків, які можуть вплинути на ваш сексуальний потяг, включають антидепресанти, ліки від артеріального тиску, ліки від збільшення простати.

У таких випадках необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря. Можна спробувати поговорити зі своїм лікарем про проблеми, пов’язані з низьким статевим потягом, викликані певними ліками, щоб лікар міг внести необхідні зміни у ваше лікування, які можуть допомогти знову підвищити ваш сексуальний потяг.

Ожиріння

Ожиріння також може бути потужним убивцею сексуального потягу. Розмір може перешкодити вам займатися сексом, оскільки це може серйозно вплинути на вашу витривалість, а також вашу самооцінку. Надлишок жиру в організмі може зменшити рівень тестостерону, а також може призвести до еректильної дисфункції.

Один з найкращих способів підвищити ваш сексуальний потяг, викликаний ожирінням, – це підтримувати ідеальну вагу за допомогою дієти та фізичних вправ, а при необхідності звернутися за медичною допомогою.

Протизаплідні таблетки

Протизаплідні таблетки можуть порушити гормональний баланс у жінок. Деякі таблетки можуть убити ваш сексуальний потяг, найкраще приймати протизаплідні таблетки тільки за рекомендацією лікаря.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Додати коментар