додому Поради

Причини пекучого болю у спині

393

Нервова система відповідає за відправку багатьох повідомлень по всьому тілу. Іноді в людини виникає відчуття, що спині притиснули лист розпеченого заліза. Про що може сигналізувати такий вид болю, як отримати полегшення. Хребет – складна, життєво важлива структура, що складається з нервових волокон, м’язів, кісток, суглобів. Якщо один із цих компонентів вийде з ладу, тіло починає волати про допомогу будь-яким можливим способом.

Image by Robystarm from Pixabay

Перше, що потрібно зробити – оглянути місце болю. Там можуть бути почервоніння, набряк, бульбашки, лущення або висипання на шкірі. Слід взяти до уваги інші симптоми – кашель, пропасницю, інші болі в тілі. Це допоможе правильно діагностувати проблему.

Пекучий біль у спині можуть спровокувати такі причини:

  • Лишай, що оперізує. Захворювання викликає вірус, його відрізняє висипання, яке міхуриться і сочиться, має чітко окреслену смужку.
  • Знос міжхребцевого диска. Дегенеративні зміни супроводжує оніміння, печіння, поколювання, біль, що віддає в поперек, сідниці. Це прогресуючий стан, що призводить до серйозних проблем.
  • Спазм у спині. Напруга м’язів може виникати раптово чи посилюватись із часом. Біль змінює свій характер і інтенсивність.
  • Артрит. Запалення вражає будь-які суглоби, у тому числі хребет. В результаті відбувається руйнування хряща, що оточує, захищає хребці та диски у спині.
  • Арахноїдит. Рідкісне нервове захворювання відчувається як сильний поколюючий або пекучий біль. Воно виникає через рубцювання павутиноподібних тканин, які захищають хребет. Стан провокують операції, травми, віруси та бактерії.

Способи полегшити пекучий біль у спині в домашніх умовах:

  • Прикладання льоду.
  • Використання компресів, що зігрівають.
  • Нанесення мазей для місцевого застосування.
  • Прийом безрецептурних знеболювальних.

Якщо ці методи не допомагають, необхідно звернутися до лікаря. Він призначить лікувальну гімнастику, фізіопроцедури, сильніші ліки, які полегшать симптоми.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут