додому Гороскоп

Прогноз на січень 2015

Новий рік і Різдво — велике таїнство нашої «Небесної канцелярії». Прийняти заявки з бажаннями, розіслати Ангелів з подарунками, нарядити ялинку, снігу на вулиці підсипати. Ну загалом ні секунди спокою! І все це для того, щоб нам, людям, жилося добре.

30-12-14-foto-600x337-1

Січень 2015. Активність в цьому місяці належить Нептуну, який знаходиться в Рибах, знаку свого володіння. Емоції, почуття, інтуїція, осяяння, віщі сни — все це щедро подарує нам ця планета. Нудно не буде, адже загострення інтуїції дасть нам правильний вибір в слизьких ситуаціях. Віщі сни дадуть підказку у вирішенні проблем і підкажуть, де шукати свого судженого.

Почуття любові і закоханості розквітнуть в Душах людей, і тоді трелі солов’я навесні будуть просто відпочивати в порівнянні з промовами закоханого. Нептун все-таки рулить, розводячи словесні ілюзії з бажанням вірити. Але треба пам’ятати, що промови закоханого під Нептуном дуже солодкі, але про інтуїцію не забувайте, тому що велика ймовірність того, що приймете бажане за дійсність. Але якщо у ваших душах дійсно оселилася Любов, Романтика, то слова улюбленого дійсно знайдуть відгук у серці, тому не соромтеся і висловлюйте свої почуття яскраво, з фантазією. Даруєте коханій букети з цукерок і плюшевих ведмедиків, адже в січні найбільш відповідний місяць для визнання в любові!

Любов, звичайно, любов’ю, але справи вимагають здорового глузду. До 9 січня опозиція Марса до Юпітера може схиляти людей до участі в досить авантюрних заходах, які виявляться успішними тільки в тому випадку, якщо ви добре вмієте розрізняти моменти, коли потрібно терміново діяти, а коли краще зачаїтися і нічого не робити. Так само в цей період підвищується небезпека невдалих капіталовкладень. Намагайтеся не робити непотрібних придбань і остерігайтеся шахраїв, які можуть обдурити в фінансових справах.

Друга половина січня буде менш агресивна, тому важливі справи, зустрічі, любовно-романтичні побачення краще планувати саме на цей час. 20 січня Сонце увійде в знак Водолія і багато питань, які гальмувалися в першій половині місяця, у другій половині січня почнуть вирішуватися. Адже знак Водолія сприяє комунікації і знаходженню оригінальних методів вирішення тривалих проблем. До того ж, Венера з 27 січня увійде в знак Риб і своєю енергією зробить переговори конструктивними, а відносини між людьми більш довірливими і позитивними.

І трохи про чарівне. Як відомо, «Небесна Канцелярія» завжди дбає про нас і виконує наші бажання. Січень багатий на дні для виконання бажань, для правдивих пророкувань (гідний), для чудес. Адже дива трапляються в нашому житті, особливо, коли наступають Свята. З 7 по 17 січня якраз і буде цей казковий час, коли небеса відкриті для прохань і Ангели спускаються з небес, щоб обдарувати подарунками, вилікувати наші Душі від образ, допомогти знайти свою половинку, виконати наші бажання. Якщо 7 січня ви купите собі пару дзвіночків або аденофор, то вони стануть вашим талісманом на весь рік. З’єднайте їх червоним бантиком і підвісьте на кухні. Коли туга на серці раптом розбушується, а неприємності постукають в двері, то зателефонуйте в свої чарівні дзвіночки і покличте своїх Ангелів-Хранителів на допомогу.

Сприятливі дні в січні 2015

І, як завжди, трохи про кращі дні для фінансової та ділової сфери, які нам надає «Небесна Канцелярія»:

— НЕ брати в борг (кредити!) — 8 — 12, 16 січня;

— Брати кредити — 23, 31 січня;

— Продавати, купувати нерухомість, а також переїжджати, робити ремонти — 4, 11, 14, 19, 29 січня;

— Підписувати договори — 4, 7, 10, 11, 16, 29 січня;

— Великі покупки, подарунки — 4, 8; 10, 11, 14, 17, 18 січня;

— Купувати гаманець — 2; 3; 31 січня.