додому Поради

Подарунки на День святого Валентина в традиціях різних народів

1387

Коли вщухає щорічна суєта навколо новорічних свят, приходить час задуматися, що подарувати на День Святого Валентина своїм коханим і близьким. Адже в цей день прийнято зізнаватися в коханні, а ще краще зробити при цьому приємний подарунок.

Уміння дарувати подарунки — це дар, даний згори, або мистецтво, придбане від великого бажання робити своїм близьким приємне. А й справді, багатьом людям більше подобається дарувати подарунки, ніж їх отримувати. Благо, приводів для цього можна знайти дуже багато, від найпопулярніших свят, таких як День народження, Новий рік і Різдво, весілля, Великдень, 8 березня, 14 лютого, до таких, про які часом не всі й знають, наприклад, будь-які професійні свята — День працівника міліції, сільського господарства, податкової, а також День Матері, іменини і багато інших. Свято і привід для подарунка існує кожен день, і якщо це приносить вам задоволення, то даруєте подарунки своїм близьким частіше.

30-12-14-foto-600x450-1

Щороку в День Cвятого Валентина, випадає на 14 лютого, люди всіх країн світу дарують один одному усмішки і подарунки. У якихось народів їх підносять всім — і коханим, і близьким, і просто перехожим, а інші обдаровують лише своїх коханих. Про те, як краще дарувати подарунки на День Святого Валентина, розкажуть традиції, що встановилися в багатьох країнах.

Традиція дарувати подарунки на День Святого Валентина

День Cвятого Валентина, названий в народі Днем Закоханих, в усьому світі святкують дуже давно. Спочатку це було католицьке свято, що відзначається в Європі з XIII століття, і тільки в XVIII столітті його почали святкувати в Америці, а ось до нас воно прийшло набагато пізніше, десь у середині 90-х років минулого століття. Напевно, сьогодні вже ніхто не може розповісти достовірну історію Дня Святого Валентина, так як існує кілька її версій, але про традиції зізнаватися в коханні і дарувати подарунки в цей день знає багато хто.

Які ж подарунки на День Закоханих вважаються найбільш традиційними? Однозначної відповіді на це питання не знайти, так як у всіх країнах з роками встановилися свої традиції святкування і, в тому числі, подарунків на День святого Валентина. Але найпоширенішими, звичайно ж, вважаються валентинки, квіти та солодощі.

Валентинки — з історії це любовне послання святого Валентина своєї коханої. Вважається, що потрібно робити коханим валентинки своїми руками, писати на них можна чотиривірш з визнанням або побажанням любові. А ось підписувати адресата на валентинці не прийнято. Таке послання, зроблене власноруч, виходить найбільш щирим і подобається улюбленим половинкам набагато більше, ніж куплені в магазинах листівки-сердечка, надруковані у мільйонних тиражах.

Квіти — до Дня Cвятого Валентина їх так само активно дарують у багатьох країнах. За деякими повір’ями вважається, що це повинні бути червоні троянди. Хоча в Данії прийнято посилати своїм улюбленим сухі квіти, а в Саудівській Аравії заборонено продавати квіти до Дня Cвятого Валентина, оскільки це свято у них заборонене.

Солодощі — це найприємніша традиція Дня всіх Закоханих, і підтримують її багато народів. Мабуть,  найсолодший День Валентина проходить в Італії, так як дарувати солодощі на це свято там вважається обов’язковим. В Америці коханим дарують цукрові марципани, а в Японії — шоколадні фігурки святого Валентина. До слова, японці вважають 14 лютого чоловічим святом, отже, і шоколад в цей день дарують тільки жінки чоловікам. Кожна японка може прямо на вулиці підійти до чоловіка і, подарувавши йому шоколадного повелителя закоханих, зробити визнання в любові — це не вважається поганим тоном, вульгарністю або непристойною поведінкою, а лише приємною традицією. У нас на День Закоханих теж дарують солодощі, але найчастіше це просто шоколадні цукерки у формі серця.

Як бачите, дарують подарунки на День святого Валентина майже всі народи, це свято можна порівняти з Новим роком, коли в усьому світі панує відповідна атмосфера, звеселяючий і піднімаючий настрій. Різниця лише в тому, що День всіх Закоханих наповнений романтикою і почуттями, що вириваються з люблячих сердець. У цей день всім хочеться кохати і бути коханими, і звичайно ж, отримувати приємні подарунки.

Сьогодні подарунки на 14 лютого настільки різноманітні, що при бажанні можна легко здивувати свою половинку оригінальністю вибору.

попередня статтяМісячний календар стрижок на січень 2015
наступна статтяПрогноз на січень 2015