додому Сім'я і відносини

Про що треба пам’ятати, починаючи нові відносини

Як прекрасно знову закохатися! Ви сповнені радісного передчуття і дивіться в майбутнє з надією. Але іноді стосунки закінчуються, ледве встигнувши розпочатися. Якщо ви згадаєте минулі романи, то зрозумієте, наскільки важливо не зіпсувати враження на першому етапі. Звичайно, кожен випадок індивідуальний, але деякі тенденції легко простежити.нові відносини

1. Не женіться чоловіка по п’ятах

Коли ви закохані, вам хочеться проводити з обранцем щосекунди. На жаль, подібна нав’язливість часто лякає. Не бігай за мужчинами. Постарайтесь не дзвонити чоловікові щогодини і не закидати його романтичними СМС-ками. Чоловіки люблять, коли представниці прекрасної статі роблять перший крок, але не приходять в захват, якщо їх переслідують по п’ятах. Правда, напускати на себе неприступність теж не варто, тому спробуйте знайти золоту середину між крайнощами.

2. Починаючи нові відносини будьте собою

Бажати взаємності — це природно, але не піддавайтеся спокусі йти на все, щоб більше сподобатися коханому. Іноді так хочеться зменшити собі років, трохи прикрасити біографію, крапельку перебільшити досягнення. І все ж, рано чи пізно, правда вийде назовні. Намагайтеся бути чесною, і тоді позбавите себе від зайвих проблем у майбутньому.

3. Починаючи нові відносини не порівнюйте

Минуле має залишатися в минулому, тому уникайте порівнянь нинішніх відносин з минулими. Більше того, на ранньому етапі не варто ділитися спогадами про бойфрендів і розпитувати чоловіка про досвід спілкування з протилежною статтю. У загальних рисах обрисуйте ситуацію і намагайтеся не повертатися до теми, поки відносини не стануть достатньо міцними.

4. Не поспішайте починаючи нові відносини

Після пари побачень плануєте весілля і вибираєте імена дітворі? Але ви навіть не встигли як слід дізнатися вашого кавалера! Рано натякати на далекосяжні плани, зізнаватися в коханні і говорити про майбутнє. Дозвольте відносинам розвиватися природним чином, не форсуйте події.

5. Не наводьте довідок

Можливо, у вас є спільні друзі або знайомі, але стримуйте цікавість і не розпитуйте їх про життя свого обранця. Намагайтеся також не стежити, з ким він спілкується в соціальних мережах, адже нездорову увагу за спиною може зачепити чоловіка.

6. Починаючи нові відносини будьте реалісткою

Коли очікування занадто високі, жоден представник не зможе їм відповідати. Складіть список рис характеру, якими повинен володіти ваш обранець. Скільки пунктів вийшло? Якщо 10-15 — як ви думаєте, чи вдасться зустріти людину, яка буде володіти всіма перерахованими якостями? Зрештою, ви теж аж ніяк не є втіленням ідеалу. Людям властиві недоліки, тому будьте терпиміше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут