додому Поради

Правильний вибір дитячого взуття

728

Ні для кого не секрет, що дітям потрібно навіть більше пар взуття, ніж дорослим. Адже діти ростуть з надзвичайною швидкістю, та й кожна мати хоче одягнути свого малюка стильно, а для цього потрібно мати великий обсяг взуття, який би пасував на кожний вихід. Окрім того обирати взуття для дитини завжди важче, адже основною вимогою є практичність. Діти перш за все оцінюють зручність, і якщо, наприклад, кеди не будуть зручні, то не думаю, що ваша дитина схоче їх носити, навіть з огляду на їх естетичний вигляд. То як ж правильно обрати взуття дитини, особливо при обмеженому бюджеті?

Основні поради щодо вибору дитячого взуття:

  1. Зручність. Перш за все, вашій дитині має бути комфортно. Потрібно звернути увагу, чи зручно взувати цю пару взуття та чи не змінилась хода у дитини. Велику роль відіграє підйом ніжки, тому обов’язково потрібно поміряти взуття на дитині перед покупкою. Воно не повинне бути завузьке, щоб не порушувати кровообіг, або зашироке, щоб не посилювати навантаження на ноги дитини.
  2. Розмір. Не секрет, що діти ростуть дуже швидко і куплена вами пара може вже через місяць виявитися не по стопі, але й «на виріст» брати не слід. Ніжка дитини не буде зафіксованою, а це може призвести до падінь, викривлення або вироблення неправильної ходи. Запам’ятайте головне правило – запас повинен бути 1,5 см.
  3. Ціна. Звичайно, що дійсно якісне взуття коштує не дешево, проте лише воно може ідеально підійти вашій дитині. Тут ми можемо лише порадити вам використовувати ресурси інтернету, адже частіше за все, брендові магазини проводять різноманітні розпродажі, скидки та акції, наприклад, виробник Фламінго є досить розповсюдженим варіантом. Не рекомендується купувати взуття з секонд-хенду, адже кожна пара під час носіння стирає супінатор та підстроюється під форму індивідуальної стопи, яка часто не збігається з формою вашої дитини. Проте остаточний вибір залишається за вами, але чи варто економити на зручностях для дитини?
  4. Якість. Зверніть особливу увагу на матеріал взуття. Магазини зараз повністю переповнені яскравими парами з різноманітними візерунками, проте перш ніж купляти їх, переконайтеся, що підошва взуття є одночасно міцною та гнучкою. Якщо ваш вибір впав на кеди або кросівки – вони повинні мати особливе покриття з виступами аби не ковзати на гладкій поверхні та запобігати падінню, адже діти у такому віці дуже рухливі. Підбори не повинні перевищувати 1,5 см, а носок повинний бути добре укріпленим.
  5. Зовнішній вигляд. Сучасні виробники намагаються повністю задовольнити усіх матусь як і їх маленьких модників. Відверто кажучи, зовнішній вигляд завжди відігравав найважливішу роль у виборі будь-якої частини одягу, проте не забувайте про якість та ціну. Перед покупкою також слід вирішити,що саме ви шукаєте для вашого малюка,хоча б приблизну модель – це зекономить вам час у пошуках. З цим також вам можуть допомогти будь-які інтернет магазини, наприклад www.flamingo.in.ua як варіант, щоб ознайомитись зі стильними моделями. Загалом дитяче взуття має найрізноманітніші варіації, проте найпопулярнішими кольорами для дівчаток залишаються ніжні та неяскраві кольори, для хлопців ж темні відтінки. Проте вибір будь-якого взуття ґрунтується особисто на ваших вподобаннях.
попередня статтяЗасмага за кілька хвилин: блискучий макіяж Artdeco Paradise Island
наступна статтяБатьківське «ні»: відмовляти дитині, зміцнюючи свій авторитет

Додати коментар