додому Поради

Поради щодо покупки першого будинку

Знайте своїх порушників угод

Незалежно від того, де ви хочете придбати, розмір або тип вашої власності чи особливості, які ви шукаєте, наявність списку розумних «обов’язкових речей» може допомогти вам звузити пошук.

Приймайте поради, але використовуйте їх обережно

Власність — дуже унікальна і особиста річ. Хоча важливо прислухатися до порад ваших друзів, сім’ї або агентів з нерухомості, ви повинні думати про свої обставини та цілі, коли приймаєте рішення.

Подумайте про вартість майна

Ваше майно https://www.country.ua/ua/buy/house/dnipro.html — це не просто ваш будинок, це також земля. Вартість самої будівлі щороку падає приблизно на 2%, але з часом вартість землі зазвичай зростає, тому добре знати, скільки вартість землі та будівлі коштує окремо.

Слідкуйте за показниками продажів

Дані про продажі дають вам уявлення про те, чи змінюються ціни вгору або вниз у тому районі, де ви хочете купити. Коли показники знижуються, ціни зазвичай слідують.

«Якщо ви бачите, що ознаки продажів залишаються довше, то обсяги продажів, ймовірно, падають. Але якщо ви бачите, що «продано» і «в пропозиції» відбуваються досить швидко, то обсяги продажів, ймовірно, збільшуються «.

Спробуйте перед покупкою

Оцініть свої регулярні виплати за житлову позику, страхування, утримання майна, ставки ради та інші витрати, і почніть відкладати ці гроші в сторону, щоб побачити, чи це впливає на ваш спосіб життя.

Остерігайтеся угод

Що стосується власності, більшість людей хочуть угоди. Але дешева покупка — це не завжди хороша покупка — «зазвичай це дешево з якоїсь причини».

Якщо ви не зможете дозволити собі нерухомість у кращому стані, це може заощадити ваші витрати в довгостроковій перспективі.

Купуйте для своїх майбутніх потреб

Подумайте, чи вам через кілька років потрібен простір для дітей, собаки чи басейну.

Витрати на купівлю -продаж нерухомості можуть стати дорогим при регулярному переїзді будинків, тому ключовим є пошук того, що задовольнить ваші потреби зараз і в майбутньому.

Розташування, положення, час

Розташування є важливим чинником, але положення власності в передмісті також важливо. У передмісті може бути краща кишеня, якщо в ній є парк або гарна вулиця, це ідеально те, що ви шукаєте в передмісті.

Купуючи будинок, подумайте про час циклу нерухомості — це може вплинути на загальну вартість вашого майна.

Отримати умовне схвалення

Перш ніж ви знайдете свою ідеальну нерухомість, непогано отримати умовне схвалення позики на житло.

Таким чином, ви будете знати, який у вас бюджет, і ви матимете сильніші позиції для ведення переговорів з торговим агентом.

Зробіть так, щоб ваш контракт працював для вас

Якщо у вас є якісь сумніви щодо нерухомості, обов’язково вкажіть їх як умову свого договору. Наприклад, якщо у вас є занепокоєння щодо якості старого ремонту, додайте до договору пункт про те, що він підлягає будівельній інспекції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут