додому Сім'я та стосунки

Покинув коханець. Що робити?

2224

Що робити, якщо коханець кинув? Радіти життю! Адже йому ще не відомо, кому пощастило. Коханець – це не законний чоловік, з яким доводиться ділити майно, рухоме і нерухоме, дітей, собаку і спогади. Коханець – це гість у вашому житті, тому що він не став законним чоловіком. І не збирався їм ставати.

vidnosyny_kynuv_kochanec01_600

Коханець кинув. Що робити?

У першу чергу – закрити очі, розслабитися і зітхнути на повні груди. І відчути при цьому запах вдихуваного повітря. Відчути і запам’ятати – так пахне ваша свобода. Саме свобода – від коханця, який не захотів стати вам чоловіком. Від його нескінченних проблем, на які він списував своє небажання бути з вами. Від його егоїзму, бо не давав вам свободу раніше. Від його тотальної присутності у вашій свідомості, бо ви просто зобов’язані тепер його звідти «виписати».

Дихайте повітрям свободи спокійно і насолоджуйтеся перспективами, тому що «святе місце порожнім не буває».

По-друге, необхідно поглянути на себе новими очима – що подобалося в вас коханцеві, який тепер вас кинув? Довге волосся? Негайно обстригтися під «пажа». Відсутність або мінімум косметики на вашому лиці? Значить, треба пробувати войовничу розмальовку амазонок. Вайлуватий стиль в одязі, який приховує ваші форми? Відправляйтеся в магазин за новою сукнею в стилі «супер-слім». Вашому колишньому коханцеві подобалося в вас те, що ви воліли скромні балетки? Вам пора встати на каблуки запаморочливої ??висоти.

Це все для того, щоб швидше викреслити зі своєї пам’яті коханця, який кинув вас, а не впадати в депресію, обливаючись сльозами над «його улюбленою» сукнею мишачого кольору або знову і знову робити «бабусин пучок» з довгих локонів, тому що така зачіска подобалася в вас колишньому коханцеві.

По-третє, змініть своє ставлення до даної ситуації. Коханець кинув? Ну і що? «На складі нового дадуть!» У вас з ним «ні дитини, ні кошеня»! Не варто витрачати сльози і навіть хвилини свого безцінного життя на того, хто не оцінив вас гідно. Не треба ритися у собі в спробі пояснити самій собі, чому вас коханець кинув. Це тільки відніме у вас душевні сили і призведе до важкої депресії, тому що питання до самої себе залишаться без відповідей.

Це необхідно для того, щоб бути готовою до нової зустрічі, тому що вона обов’язково відбудеться. А ви не готові, і немає душевних сил, і посмішка ваша з сумом, а у вашому серці оселився холод …

Кінець? Ні! Початок.

Потрібно дивитися на дану ситуацію з точки зору геніального Ейнштейна – все в світі відносно. Коханець, який кинув вас, можливо, гарний собою щодо Квазімодо і розумний щодо Буратіно, але він не Бред Пітт, а в розумі він точно програє Перельману. А ваші відносини – це просто життєвий досвід, один з багатьох. Без нього ви не станете по-жіночому мудрі. Це не кінець життя, а початок – початок нової віхи у вашій долі. І ще не відомо, кому більше пощастить …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут