додому Поради

Підвищене потовиділення — симптом хвороби

Підвищене потовиділення – неприємний симптом. При цьому він може сигналізувати про серйозну проблему зі здоров’ям.

Фото canva.com/shotprime

Експерти відзначають, що надмірне потовиділення, також відоме як гіпергідроз, може мати безліч причин, не пов’язаних із хворобою Паркінсона. Однак вам слід пройти обстеження на захворювання, якщо є й інші характерні для нього симптоми.

«Надмірне потовиділення є відносно частою ознакою хвороби Паркінсона, особливо якщо хвороба не лікується», — пояснює Американський фонд хвороби Паркінсона, відзначаючи, що цей симптом зазвичай вражає верхню частину тіла.

Це відбувається тому, що у людей із хворобою Паркінсона змінюється вегетативна нервова система, яка відповідає за контроль потовиділення. При цьому далеко не кожна людина з цим симптомом може відчути проблему .

«Оскільки у деяких людей із хворобою Паркінсона може бути знижений нюх, вони можуть не відчувати неприємний запах тіла», — зазначають експерти благодійної організації з хвороби Паркінсона.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут