додому Краса і здоров'я

ТОП-5 продуктів для здоров’я очей

Щоб зір був гострим, потрібно харчуватись правильно.

Image by Anastasia Gepp from Pixabay

1. Риба

Оскільки риба багата на жирні кислоти Омега-3, вона може допомогти зберегти здоров’я сітківки і покращити зір. Деякі дослідження також показали, що дієта з регулярними порціями риби може запобігти таким станам, як дегенерація жовтої плями або глаукома.

2. Яйця

Яєчні жовтки містять багто вітамінів, щоб підтримувати добрий зір. Яєчний жовток містить такі корисні для очей поживні речовини: вітамін А, лютеїн, зеаксантин, цинк.

Вітамін А захищає рогівку, а лютеїн та зеаксантин можуть знизити ризик розвитку дегенерації жовтої плями або глаукоми. Цинк — ключ до найкращого зору вночі або при слабкому освітленні.

3. Морква

Морква, відома тим, що покращує зір, – чудова їжа, якщо ви хочете покращити свій зір. Морква містить велику кількість вітаміну А та бета-каротину, які допоможуть зберегти здоров’я очей.

4. Мигдаль

У мигдалі багато вітаміну Е. Вважається, що цей вітамін робить вашу шкіру красивою, м’якою та гладкою, але він також може покращити ваш зір та знизити ризик катаракти.

5. Кале

Капуста багата антиоксидантами, включаючи лютеїн та зеаксантин, які можуть допомогти знизити ризик розвитку серйозних захворювань очей, таких як катаракта та дегенерація жовтої плями.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут