додому Гороскоп

Підвищена небезпека: астрологи назвали найгірші дати у квітні 2021 року

Зірки і планети не завжди знаходяться в хорошому становищі. Часом нічні світила роблять деякі дні вкрай несприятливими. Саме про такі непрості квітневі дні розповіли астрологи.

Photo by Josh Rangel on Unsplash

Ми самі програмуємо себе на успіх або невдачі. Намагайтеся думати про хороше, а з проблемних ситуацій виносити тільки найкраще. Експерти радять у несприятливі дні користуватися простими способами впливу на підсвідомість. Так ви знайдете впевненість у собі.

13 квітня — зростаючий Місяць у Тельці

Зростання місяця в Тельці рідко буває корисним, але в цей раз він буде особливо небезпечним через вплив несприятливого аспекту Сонця і Марса. У цілому цей день буде досить непередбачуваним, а люди непоступливими, жадібними і злопам’ятними. Краще не переходити нікому дорогу. На радарі можуть виникнути нові проблеми як у сфері любові, так і в справах та роботі.

19 квітня — Сонце у з’єднанні з Меркурієм

Це дуже небезпечний день, незважаючи на те, що 19 числа Меркурій переходить у Знак Тельця, в якому відчуває себе досить стабільно і сприятливо. З’єднання Сонця і Меркурія несе біди і негаразди в сферу роботи та фінансів. У цей день краще не міняти валюту, не купувати і не продавати акції. Астрологи радять не обговорювати з начальством своє підвищення, не просити кращих умов. Аспект небесних тіл зробить людей більш агресивними.

25 квітня — Меркурій у з’єднанні з Венерою

З’єднання двох протиборчих планет — це завжди погано. Такий аспект зробить 25 квітня днем внутрішніх протиріч, дисгармонії. У людей буде мало сил, багато переживань і приводів для розладу. Але не варто потопати у всьому цьому. Краще знайти спосіб переключитися. Це може бути спілкування з близькими, з друзями, відвідування нового місця, перегляд веселого фільму.

27 квітня — найнебезпечніший день у квітні

Це день закінчення найсприятливішого періоду 2021 року. Плутон стане ретроградним. У такому становищі він пробуде аж до 6 жовтня. За цей час краще не допускати сильних сварок із близькими людьми. Що стосується безпосередньо 27 числа, то в цей день краще не конфліктувати взагалі ні з ким і з жодного приводу.

Крім цього, 27 квітня — час повного місяця, причому не простого, а супермісяця. Супермісяць — це коли повний місяць збігається з моментом максимального наближення до землі, іменованим перигеєм. У цей день експерти радять не братися за нові справи і бути гранично уважними. Негативні думки будуть вкрай небезпечними.

29 квітня — спадний Місяць у Стрільці

Спадний Місяць на самому початку даної фази негативно впливає на людей, особливо в знаку Стрільця. 29 квітня краще не вирушати в далеку дорогу, не починати нових справ і не ризикувати даремно. Утримайтеся від критики на адресу близьких людей і знайдіть в собі сили, щоб навчитися прощати образи, дати зажити старим ранам. У цей день краще більше думати про хороше.

Експерти нагадують про те, що небезпека в більшості випадків виходить від наших думок і вірусних програм. Побороти їх вам допоможуть афірмації на успіх. Говоріть собі частіше, що ви зможете подолати все на своєму шляху, щоб так і було.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут