додому Краса і здоров'я

Памела Андерсен передумала розлучатися

947

Памела Андерсон залишається заміжньою дамою: актриса забрала свою заяву про розлучення і попросила суд закрити справу.

Памела Андерсон не втомлюється виходити заміж і розлучатися. Зі своїм нинішнім чоловіком Ріком Саломоном актриса вже один раз розлучалася і двічі виходила за нього заміж. Заплуталися? Дивно!

05-11-14-foto-600x798-1

Памела і Рік одружилися в 2007 році, а в 2008 розлучилися, але розлучитися у пари не вийшло, і в січні цього року вони знову одружилися. Церемонія була таємницею і пройшла без галасу.

Але вже в липні актриса подала на розлучення, пославшись на непримиренні розбіжності. Однак ці розбіжності, здається, виявилися не такими вже непримиренними: вже через тиждень після подачі на розлучення, подружжя були помічені як цілуються на острові Сардинія, Італія.

21 серпня 47-річна зірка «Рятувальників Малібу» подала до суду заяву з проханням припинити її шлюборозлучний процес. Не виключено, що це ще не крапка в цій історії!

За свідченням близьких до актрисі людей, у неї немає особливих почуттів до чоловіка, тому вона і коливається: «вона залишиться з ним на даний момент, тому що не хоче заподіяти йому біль. Він хороший хлопець, але вона просто не відчуває до нього любові».

попередня статтяСмекта для дітей і вагітних: інструкція, опис і свідчення
наступна статтяЯк швидко відростити нігті