додому Краса і здоров'я

Невідомі причини інфаркту

Більшість людей знає, що призводить до інфаркту. Серцевий напад може спровокувати високий артеріальний тиск, діабет, ожиріння, відсутність фізичної активності. Існують і менш відомі фактори ризику, про які необхідно знати, щоб уникнути серйозних наслідків.

Фото від rattanakun

Сильні емоції

Неконтрольований гнів, горе, страх і радість збільшують частоту серцевих скорочень. Негативні та позитивні сильні емоції підвищують тиск. Якщо події відбуваються регулярно, ймовірність розвитку інфаркту зростає. Приступи з таких причин нерідко виникають у жінок.

Низькі температури

Низькі температури спричиняють звуження артерій, що може спровокувати раптове підвищення кров’яного тиску. Якщо це поєднати з фізичними навантаженнями на свіжому повітрі, серце не витримає напруги.

Раптова напруга

Цей стан характерний для інтенсивної фізичної активності, яка пов’язана з роботою або спортивними заняттями. Серцевий напад може статися під час гри в баскетбол, прибирання снігу, підйому штанги.

Надмірна їжа

Лікарі не можуть пояснити, чому так відбувається, але їжа відводить кров від серця і підштовхує її до шлунково-кишкового тракту. Це підвищує ймовірність нападу. Людям, які входять до групи ризику по інфаркту, необхідно обмежити добову калорійність, зменшити розмір порцій.

Коли людині ставлять серйозний діагноз, він часто не здогадується, що його стан може вплинути на роботу серця. Нерідко ігнорується роль таких захворювань в підвищенні ризику інфаркту:

  • Ревматоїдний артрит.
  • Вовчак.
  • Рак лівих грудей, який лікували радіаційним випромінюванням.
  • Гестаційний діабет при вагітності.
  • Апное (зупинка дихання) уві сні.
  • Тромбоз глибоких вен.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут