додому Мода і стиль

Модний макіяж на останній дзвоник 2015 – фото

2892

Останній дзвоник є однією з найважливіших і значущих подій в житті кожної людини, особливо якщо мова йде про молоденьких і симпатичних дівчат. Останній дзвоник повинен бути незабутнім, як і те, яким залишиться від нього враження, багато в чому залежить від зовнішнього вигляду випускниці. Кожна дівчинка хоче в цей день бути чарівною, неповторною і найкрасивішою. І в цьому допоможе правильно підібраний і нанесений макіяж на останній дзвінок.

15-01-15-foto-700x560-5

Про те, яким буде макіяж на останній дзвоник 2015, слід подумати заздалегідь і найголовніше підготуватися. Бажано заздалегідь відвідати косметолога, при необхідності виконати комплекс очищувальних процедур. Може знадобитися певна дієта для того, щоб уникнути можливих проблем зі шкірою. Заздалегідь продумати, яка косметика знадобиться і придбати все необхідне.

Модний макіяж 2015 на останній дзвоник повинен відповідати ряду певних вимог. Одна з головних – природність. Оскільки урочисті лінійки, присвячені святу останнього дзвоника, традиційно проводяться вранці, то необхідно використання саме легкого денного природного макіяжу. До того ж макіяж випускниці призначений для того, щоб показати і підкреслити юнацьку неповторність і ніжність. Адже попереду ще стільки можливостей показати себе в яскравому і екстравагантному образі, а останній дзвоник називають останнім святом безтурботного дитинства, тому в образі випускниці повинні зберегтися наївні і безпосередні дитячі риси.

15-01-15-foto-700x525-1

У деяких виникає питання, а чи потрібен взагалі макіяж на останній дзвінок, може зовсім піти без косметики. Це, звичайно, вирішувати кожному самостійно, але легкий і ніжний макіяж не завадить. Адже урочиста лінійка знімається на фото і відео, а легкий макіяж дозволить краще підкреслити риси обличчя випускниць.

Красивий і модний макіяж на останній дзвоник починається з нанесення тонального крему, адже однією з головних умов ефектного макіяжу є ідеально рівна шкіра обличчя. Дуже уважно слід підходити до вибору кольору тонального крему, який повинен максимально підходити до тону шкіри, оскільки при денному світлі в очі будуть кидатися різні відтінки шкіри і тонального крему. Надати шкірі бархатистість можна скориставшись пудрою, головне не перестаратися, пудра наноситься мінімальним шаром, а її колір повинен відповідати тону шкіри.

15-01-15-foto-700x438-6 (2)

Вечірній макіяж на останній дзвоник вимагає особливу увагу звернути на нанесення косметичних засобів на очі. Для такого випадку, як останній дзвінок, слід застосувати водостійку туш, адже цілком можливо, що на очах з’являться сльози. Можна провести тоненькі стрілки біля самої основи вій, що додасть велику виразність погляду. Колір стрілок може бути чорним або більш модним – сріблясто-чорним, коричнево-золотистим, головне, щоб вони були виконані в мінімальному обсязі. Якщо є бажання нанести тіні, краще всього використовувати ніжні, напівпрозорі тони, яскраві та насичені кольори будуть абсолютно недоречні, їх краще відкласти до випускного вечора.

Завершить макіяж на останній дзвоник нанесення блиску або помади, які повинні бути стійкими і красивими, але ні в якому разі не яскравими. Колірна гама може бути різноманітною, небажано використання насичено червоного кольору, малинового і кольору темного шоколаду. Найбільш вдало виглядатимуть такі тони, як ніжно рожевий, рожево бузковий. Непогано буде виглядати і напівпрозорий блиск.

Яким б не був макіяж на останній дзвоник, найголовніше в ньому максимальний природний вигляд, використання приглушеної і ніжної колірної гами.

Модний макіяж на останній дзвоник 2015 фото:

15-01-15-foto-700x477-4

15-01-15-foto-700x438-3

15-01-15-foto-700x394-2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут