додому Мода і стиль

Модні толстовки осені та зими 2014 – фото

1635

М’які, теплі, зручні толстовки ніби спеціально придумані для наших сльотаву-морозних осені та зими. Тут вам і тепло, тут вам і комфорт, тут вам і стиль, якщо, звичайно, модну толстовку роздобути, а не класичну, зручну, але зовсім не стильну. Хоча останнє твердження підходить далеко не для кожного випадку. Приміром, надрукувавши на звичайнісінькій толстовці котика, ви отримуєте модну і стильну річ на всі часи.

Чорно-білі толстовки

Чорне і біле облагородить будь-яку річ, навіть таку наскрізь демократично-селянсько-пролетарську як толстовка. Більш того таке безпрограшна комбінація перетворює цю зручну безформну сорочку в класичну блузу, в якій можна і в бенкет, і в світ, і в добрі люди, на роботу то є.

foto_poradnica_17.10.2014-03_resized

Бордо і слива модних толстовок

Як тільки мода визначається з основними кольорами сезону, так майже відразу ж будь-яка річ їм під тон стає стильною і модною. Цієї осені та взимку такими оголошені всі відтінки бордового і сливового. Як бачите, толстовки таких кольорів виглядають надзвичайно стильно і модно.

foto_poradnica_17.10.2014-03-01_resized

Троянди на толстовках

Троянди дивним чином перетворюють досить грубу і безформну толстовку в красиву і навіть жіночну блузку. І не скористатися цим було б украй безвідповідально перед собою і перед модою, яка як і раніше благоволить до троянд, особливо до великих троянд.

foto_poradnica_17.10.2014-03-02_resized

Толстовський принт

Толстовка може стати і чистим аркушем, де ви можете надрукувати що завгодно, починаючи від смайлика і закінчуючи цілою дидактичною епопеєю з пари-трійки слів. В останньому випадку зверніть увагу на шрифт, який, за останніми модним віяннями, повинен бути великим, чітким і зрозумілим, слова ж у цьому випадку вже не так важливі.

foto_poradnica_17.10.2014-03-03_resized

Толстовка як полотно

Толстовка, як папір, витримає все. Абстракціонізм, кубізм, модерн, класицизм, експресіонізм … Найбільш безпрограшний варіант – це, звичайно, котики і Мерилін Монро. Друкувати ж на одній толстовці Мерилін Монро і котиків суворо заборонено, так як це, за результатами багаторічних досліджень британських учених, може привести до загального зворушливому апокаліпсису.

foto_poradnica_17.10.2014-03-04_resized