додому Гороскоп

Місячний календар стрижок: березень 2015

3616

За місячним календарем стрижок і фарбування волосся на березень 2015 ви можете підібрати найбільш сприятливий момент для відвідування салону краси. Ви ж не раз помічали, що після візиту до одного і того ж майстра ваша нова зачіска може бути як ідеальною, що не вимагає укладання, так і доставити масу незручностей.

Blond Hair

Місячний календар стрижок березня 2015

Вважається, що в цьому місяці найкращий час для стрижок – це проміжок, коли Місяць буде рости в знаках Лева і Діви. У цей період Місяць росте, і, постригши волосся в ці числа календаря, ви побачите, що вони ростуть на порядок швидше. При відвідуванні салону в дні Лева (22-23 березня) волосся буде виглядати густим, а в дні Діви (24-26 березня) – відмінно тримати форму.

Можна стригтися в інші дні місяця при спадаючому Місяці, волосся буде в хорошому стані, але повільно зростати. Погано позначиться стрижка при спадаючому Місяці в сузір’ї Козерога й Овна, а також у дні Риб і Рака при будь-якій фазі. Вибір невдалого часу може призвести навіть до того, що волосся почне випадати, стане тоншим, сіктиметься, з’явиться лупа.

Давайте з’ясуємо, які дні будуть найбільш сприятливими для відвідування салону, а які ні. Місячний календар стрижок на березень 2015 допоможе вам вибрати хороший час для перетворення.

1 березня спадаючий Місяць в сузір’ї Терези. Не зовсім вдалий день для фарбування і стрижки волосся – результат може не сподобатися і принести масу негативних переживань.

2 березня місяць перейде в знак Скорпіона. Нова зачіска, зроблена в цей час, буде слухняною, добре піддаватися вкладанню.

3 березня це вдалий час для стрижки. Ви хочете, щоб зачіска надовго зберегла форму – сміливо записуйтеся до майстра.

4 березня спадаючий Місяць в сузір’ї Стрілець. Гарний час для фарбування волосся. Бажаючим підрівняти кінчики для стимулювання росту варто почекати більш підходящого періоду.

5 березня цей час хоч і позитивний для відвідування салону, але загрожує неприємностями і деякими проблемами з боку здоров’я.

6 березня спадаючий Місяць в сузір’ї Козеріг. Сьогодні несприятливий день календаря, особливо для стрижок – ви ризикуєте помилитися і будете довго шкодувати про зроблене.

7 березня також варто почекати більш вдалого періоду.

8 березня спадаючий Місяць у Водолії. Не час, щоб відвідувати салон, так як є ймовірність нерозуміння з майстром. Навіщо псувати настрій у свято?

9 березня досить сприятливий день для стрижки, що сприяє відновленню пошкодженого волосся. Особливо це число вдало для фарбування та освітлення. Яскравість і стійкість кольору волосся збережеться надовго.

10 березня спадаючий Місяць в сузір’ї Риби. Будь-які маніпуляції з волоссям протипоказані.

11 березня час Молодика, це особливо несприятливий період. Не варто робити стрижку, фарбувати і навіть робити відновлювальні процедури. Найкраще відкласти фен і праску в сторону, давши волоссю відпочити.

12 березня зростаючий Місяць у сузір’ї Овна. Цей не найкращий час відвідати салон, але якщо необхідно – можна.

13 березня достатньо хороший день для фарбування і стрижки.

14 березня цей час також сприятливий.

15 березня зростаючий Місяць у Тільці. Стрижка принесе вам задоволення, блискуче слухняне волосся будуе радувати дуже довго.

16 березня сьогоднішній день один з найбільш вдалих за календарем для відвідування перукаря. Це самий підходящий момент для підрівнювання кінчиків, особливо якщо ви хочете мати довге волосся.

17 березня зростаючий Місяць у сузір’ї Близнюків. Швидке зростання, блиск і сила в цей день вам забезпечені. Навряд чи у вас виникнуть нерозуміння з майстром.

18 березня хороший час для будь-якого виду фарбування і стрижки.

19 березня достатньо сприятливий день, щоб відвідати салон.

20 березня зростаючий Місяць у сузір’ї Рак. Ви ризикуєте помилитися, вибираючи нову зачіску, про що пізніше пошкодуєте. Якщо дуже хочеться змін, спробуйте зробити макіяж по-іншому або займіться шопінгом.

21 березня присвятіть цей час іншим процедурам.

22 березня зростаючий Місяць у сузір’ї Лев. За місячним календарем стрижок на березень 2015 настають найсприятливіші дні. Сміливо експериментуйте з будь-якими зачісками.

23 березня цей день один з кращих для стрижки та будь-яких інших процедур. Волосся стане сильним, гладеньким.

24 березня вдалий період триває, скористайтеся нагодою, змініть себе. Запишіться в салон краси, зробіть модну ефектну зачіску.

25 березня зростаючий Місяць в сузір’я Діва. Варто поквапитися, оскільки найкращі дні календарного місяця закінчуються.

26 березня нова стрижка принесе вам задоволення, буде радувати ще довго.

27 березня час повного місяця, коли Місяць вступає в сузір’я Терези. Сприятливий час для підрівнювання кінчиків, що сприяє накопиченню енергетики.

28 березня найкращий день для вдалої стрижки, що сприяє енергетичному підживленню.

29 березня спадаючий Місяць в сузір’я Скорпіон. Не варто стригтися, оскільки ріст волосся сповільнюється.

30 березня не варто краще нічого робити з зачіскою, оскільки будь-які процедури можуть нашкодити шкірі голови.

31 березня спадаючий Місяць в сузір’ї Стрілець. Нейтральне час, стан волосся не погіршиться, але є ймовірність залишитися незадоволеною результатом.

Навіть якщо ви вважаєте, що при відвідуванні салону краси в сприятливі дні місячного календаря на стрижку це ніяк не впливає, в березні 2015 обов’язково випробуйте на собі, адже на відміну від західної, східна астрологія звертає увагу на зв’язок всесвіту з людиною. Вважається, що навіть звичайна зачіска може змінити долю.

попередня статтяМісячний календар стрижок на лютий 2015
наступна статтяСтрибки на скакалці. Користь скакалки для схуднення

Додати коментар