додому Гороскоп

Місячний календар стрижки волосся на листопад 2015 року

Місячний календар стрижок на листопад 2015 року вкаже вам сприятливі і несприятливі дні для стрижок, фарбування, мелірування та відновлення волосся.мысячний календар стрижок на листопад1 листопада – день, несприятливий для стрижки волосся. Якщо сьогодні піти і вкоротити волосся, то космічна енергія негативно відіб’ється на структурі волосся, волосся стане ламкими і тьмяними. Не варто піддавати волосся сьогодні фарбуванню хімічними засобами

2 листопада – прекрасний день для проведення стрижки та фарбування 2 в 1. Фарба ляже рівно на підготовлене волосся і довго буде радувати вас своїм яскравим блиском. Зі стрижкою підуть у небуття всі ваші проблеми і неприємності. Астрологи кажуть, що 2 листопада один з найбільш сприятливих днів у всьому місяці для стрижок.

3 листопада — місячний календар стрижок 2015 року говорить, що нова зачіска привнесе у ваш образ привабливості і чарівності. Доповніть свою красу здоров’ям, побалуйте волосся цілющими відварами трав і живильними масками з додаванням екстрактів корисних рослин.

4 листопада – сприятливий день для стрижки. Стрижка допоможе наблизити до вас любов і вигідне перспективне знайомство. З фарбуванням сьогодні потрібно бути якомога обережніше. Фарба може дати не той колір, який би ви бажали отримати.

5 листопада – несприятливий день для походу в салон краси. Після стрижки можна серйозно захворіти. Місячний календар стрижок на листопад 2015 року не рекомендує проводити сьогодні і оздоровлюючі процедури, так як волосся сьогодні дуже чутливе і вразливе.

6 листопада – сьогодні нейтральний день для проведення стрижки та фарбування. Саме час згадати про здоров’я свого волосся, прибрати посічені кінчики, відстригти те, що вже складно назвати волоссям або те, що погано розчісується. Сприятливий день для фарбування волосся в яскравий і натуральний колір.

7 листопада — місячний календар стрижок 2015 року радить сьогодні робити різні маски для волосся з натуральних компонентів. Стрижки робити не рекомендується, так як під загрозою стоїть ваше здоров’я. Укорочення волосся сьогодні призведе до неприємностей на роботі і в особистому житті.

8 листопада – сприятливий день для стрижки волосся хімічними засобами. Волосся буде рости швидко, але його структура при цьому не стане гірше. Додатково рекомендується підживити волосся необхідною йому енергією.

9 листопада – зірки відповідають, що місячний календар стрижки волосся 2015 року сьогодні рекомендує робити стрижки на будь-яку довжину волосся, будь-якої форми і якості. Добре вийдуть рвані пасма і стрижка гарячими ножицями. Фарбувати волосся рекомендується у чорний, бардовий, рудий і білий колір.

10 листопада – несприятливий день для відвідування перукарні. Волосся після стрижки буде рости дуже повільно, тому якщо стрижка вам не сподобається, то депресія буде забезпечена вам надовго. Фарбувати волосся можна у природні, близькі до вихідного кольору волосся фарби.

11 листопада – несприятливий день для фарбування і стрижки волосся. Стрижка, зроблена в цей день відніме у волосся здоров’я і красу, воно буде менше блищати. Можна робити різні зачіски і укладання, вони збережуться надовго. День нейтральний для фарбування волосся.

12 листопада — місячний календар стрижок листопад 2015 року дасть вам можливість змінитися і стати краще. Нова стрижка тільки зміцнить вашу внутрішню харизму і додасть до зовнішності чарівності і жіночності. Рекомендується робити фарбування в сучасному стилі, типу шатуш або подвійні.

13 листопада – несприятливий день для укорочення волосся. Волосся віднімуть у вас життєву силу і енергію. Не варто сьогодні робити і фарбування волосся, після нього ви будете довго розчаровані.

14 листопада — місячний календар стрижок листопад 2015 року говорить, що сьогодні потрібно обов’язково записатися до свого майстра на нову стрижку або зачіску, укладання. Фарбування волосся буде просто чудовим, якщо ви вибирите натуральні неяскраві кольори.

15 листопада – в цей день фарбування варто провести самим ретельним чином, у доброго фахівця, тоді фарба буде радувати вас довгий час і буде яскравою і блискучою. Стрижки в цей день робити не варто, так як вони залучать на вас додаткові проблеми та неприємності.

16 листопада – місячний календар стрижки волосся 2015 року радить робити стрижки тим, у кого багато монотонної сидячої роботи, хто втомився від сірості будніх днів, а також тим, у кого мало активності і сили волі. Фарбування добре вийде на світлому волоссі будь-якого тону.

17 листопада – сходіть в салон краси, якщо вам потрібні зміни в житті. Нова стрижка обіцяє вам багато здоров’я і приємних зустрічей. Не виключена зустріч з власною долею.

18 листопада – сприятливий день для стрижки волосся, сьогодні добре вкоротити волосся середньої довжини і довге. Пам’ятайте, що своєчасна профілактика посічених кінчиків – стрижка – позбавить вас від негативних емоцій і зніме нервову напругу.

19 листопада – саме час проводити експерименти зі своєю зовнішністю! Місячний календар стрижок 2015 року говорить, що настав час для радикальних змін. Зробіть нову стрижку та зачіску, це додасть вам успіхів і впевненості в собі.

20 листопада – сьогодні не самий сприятливий день для стрижки, так як ви отримаєте великі проблеми у відносинах. Займіться краще впритул здоров’ям вашого волосся.

Дізнайтесь більше:

21 листопада – сприятливий день для короткої стрижки типу боба або каре. Можна робити і класичні зачіски на різну довжину волосся. Сьогодні маски для волосся і трав’яні відвари будуть вбиратися волоссям по максимуму. Постарайтеся не упустити такий шанс.

22 листопада — місячний календар стрижок листопад 2015 року не радить сьогодні робити будь-яку стрижку, так як при цьому волосся почне відростати швидко, що несприятливо позначиться на їхній якості. Воно стане тьмяними і млявими і вам доведеться витратити багато коштів, щоб відновити його.

23 листопада – сприятливий день для зачісок на довге волосся. Воно скоро почне відростати і буде радувати вас своєю густотою. Не забудьте і про поживні суміші та спреї для блиску волосся.

24 листопада – градуйовані і асиметричні стрижки принесуть вам впевненість в собі. А ось класичні варіанти слід відкласти на потім. Зачіска сьогодні буде підкреслювати вашу індивідуальність. Сприятливий день для фарбування.

25 листопада — місячний календар стрижок листопад 2015 року радить сьогодні проводити різні експерименти із зачіскою. Спробуйте об’ємний начісування або гофре. Від цього позитивний вплив місяця тільки посилиться. Сприятливий день для створення легких повітряних зачісок за допомогою стрижки.

26 листопада – сьогодні краще всього виглядатиме мелірування і  фарбування волосся. Стрижки рекомендовано робити на коротке волосся середньої довжини.

27 листопада – несприятливий день для стрижки волосся. Волосся почне залишатися на вашому гребінці, стане ламкими і позбавленим блиску. Залишіться сьогодні вдома і побалуйте свою шевелюру чимось вітамінним і корисним.

28 листопада – не варто сьогодні йти розлучатися із зайвим волоссям. Несприятливий вплив місяця обов’язково відбитися на вашій новій зачісці. Виникне чимало проблем з фінансами і здоров’ям.

29 листопада – сприятливий день для фарбування і стрижки. Сьогодні можна хоч весь день провести в салоні краси і робити все, що буде вам до душі.

30 листопада — місячний календар стрижок листопад 2015 року дозволяє сьогодні відправитися в перукарню, але варто врахувати при цьому, що ваше волосся ростиме повільніше і стане тонким. День нейтральний для фарбування волосся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут