додому Мода і стиль

Манікюр на коротких нігтях – акуратний і привабливий

4555

Манікюр на коротких нігтях цілком може бути яскравим і стильним, на них також можна робити нейл-арт і приклеювати стрази; обмеженнями тут можуть бути тільки кордони вашої фантазії і площа нігтьової пластини.

Кіно і глянцеві журнали вже не перше десятиліття тиражують образи спокусливих жінок, і однією з характерних деталей їх стилю є довгі нігті на доглянутих руках, в більшості випадків – покриті лаком темних, насичених кольорів. Однак у повсякденному житті короткі нігті набагато зручніше. Вони не заважають готувати, друкувати, доглядати за дітьми, робити прибирання і справлятися ще з безліччю справ, які щодня доводиться виконувати жінці. Якщо вам доводиться коротко обрізати нігті, це зовсім не обов’язково означає, що вам доведеться обходитися без лаку, або обмежуватися лаками спокійних, нейтральних тонів.

04-01-15-foto-700x483-2

Як робити манікюр на коротких нігтях

В цілому, манікюр на коротких нігтях роблять також, як і на довгих. Коротким нігтям краще надавати природну форму – квадратні або сильно загострені кінчики нігтів гарні тільки тоді, коли нігті досить довгі.

Не обрізайте нігті дуже коротко; залишайти кінчик завдовжки, як мінімум, півтора міліметра. Якщо нігті дуже короткі, обрізані майже «під корінь», підвищується ризик інфекцій нігтя, і пошкодження вельми ніжної шкіри, яка зазвичай прихована під кінчиками нігтів.

Перед тим, як робити манікюр, бажано протягом п’яти-десяти хвилин потримати руки в теплій мильній воді. Висушіть руки рушником, і допомогою спеціальної палички відсуньте кутикулу. За рахунок цього нігті будуть здаватися дещо довше, але не відсувайте кутикулу занадто далеко – це може призвести до її пошкодження, що також загрожує вкрай неприємними інфекціями.

Тепер залишилося тільки покрити нігті лаком – спочатку прозорим, потім – кольоровим. Прозорий лак-основа не дасть нігтьової пластини змінити колір під впливом пігментів, що містяться в кольоровому лаку, і зробить манікюр стійкішим.

Ідеї ??яскравого манікюру для коротких нігтів

Чорний френч

Французький манікюр цілком можна робити на коротких нігтях, і він буде виглядати цікавіше, якщо використовувати для нього нестандартні кольори. Нанесіть на нігті шар бежевого лаку, і коли він висохне, пофарбуйте кінчик лаком чорного кольору. Такий манікюр на перший погляд може нагадувати дуже брудні нігті, але, в цілому, виглядає стильно. На бежевій частини нігтя також можна намалювати кілька дрібних горошин чорного кольору.

Інший варіант чорного френча: пофарбуйте нігті чорним лаком, а кінчики – білим. Ви також можете робити чорний френч, використовуючи поєднання чорного з яскраво-червоним, рожевим, бірюзовим, сріблястим кольором.

Смугастий манікюр

Щоб зробити такий манікюр, потрібно запастися часом, але кінцевий результат вартий того. Спочатку нанесіть на нігті лак-основу, і почекайте, поки він повністю висохне. Потім лаком будь-якого яскравого кольору проведіть горизонтальну смугу від лунки приблизно на третину довжини нігтя (ви можете використовувати для всіх нігтів одну комбінацію кольорів, або кілька різних комбінацій). Щоб лінія вийшла рівною, можете прикриватися частини нігтя, які ви поки не фарбуєте, спеціальними наклейками, що використовуються для французького манікюру. Потім намалюйте ще дві смужки, зафарбовуючи центральну частину нігтя, і його кінчик. Ось лише деякі поєднання кольорів, які підходять для створення такого манікюру: блакитний, синій і темно-синій (колір нічного неба); білий, сірий і чорний; червоний, жовтий і синій; фіолетовий, жовтий і оранжевий; бузковий, синій і сріблястий.

04-01-15-foto-700x526-1

Нігті в горошок

Робити манікюр в горошок на коротких нігтях просто, а виглядає він дуже ефектно. До того ж, такий веселий нейл-арт відмінно піднімає настрій не тільки власниці манікюру, а й оточуючим людям. Просто покрийте нігті шаром лаку одного кольору, а коли він висохне, намалюйте на них кружечки приблизно одного розміру. Відмінно виглядає білий горошок на червоному або чорному тлі, червоний і чорний на білому, жовтий на синьому, яскраво-фіолетовий на сірому, коричневий на бежевому і помаранчевому.

Манікюр з кардіограмою

На нігтях, покритих бежевим або світло-рожевим лаком, за допомогою тонкої кисті і чорного лаку намалюйте криві, що нагадують кардіограму. Щоб сенс малюнка був яснішим, на одному з нігтів можна намалювати червоне серце.

Різнобарвний горошок на чорному тлі

Створення цього манікюру теж вимагає відносно багато часу, зате він може стати однією з найбільш пам’ятних деталей вашого образу. Вам будуть потрібні лаки чорного, білого, рожевого, червоного, фіолетового, зеленого, сірого і бежевого кольору, і тонкі кисті для лаку.

Нанесіть на нігті шар лаку-основи, потім пофарбуйте їх чорним лаком. Коли він повністю висохне, на кожному нігті намалюйте дві-три горошини білого кольору, різного розміру. Малюнок повинен покривати лише приблизно третина нігтя, від правого або лівого краю нігтьової пластини, до протилежного краю її кінчика. Потім намалюйте горошини інших кольорів, теж різних розмірів. Коли лак повністю висохне, нанесіть наверх ще один шар прозорого лаку.

попередня статтяДенний макіяж для блакитних очей – скромний, але примітний
наступна статтяЛокони на довге волосся – красивий об’єм