додому Краса і здоров'я

Як швидко висушити лак на нігтях

1802

Багатьом дівчатам і жінкам, які періодично фарбують нігті, знайомі труднощі, пов’язані з тривалим висиханням лаку. Манікюр висихає досить довго, і доглянуті, тільки що нафарбовані нігті можуть стати розмазанj. плямою. Для запобігання подібної неприємності достатньо лише знати маленькі секрети, як можна висушити лак на нігтях за кілька хвилин.

Насправді, зробити так, щоб манікюр висох за лічені хвилини, досить просто. У сучасних салонах краси або в спеціалізованих магазинах можна придбати спрей або рідинe, яка наноситься на нігті після манікюру і сприяє швидкому висиханню лаку, вона так і називається «Сушка для лаку».

08-11-14-foto-600x400-1

Але виявляється, щоб висушити лак на нігтях, зовсім не обов’язково вдаватися до придбання дорогих засобів. Існують маленькі хитрощі, завдяки яким ви з легкістю впораєтеся самостійно.

5 секретів швидкої сушки лаку

1. Для початку необхідно знати, що перед нанесенням лаку потрібно зробити обрізний манікюр і знежирити нігтьову пластину. А ще непогано було б провести шліфовку нігтя. Ця процедура розм’якшить ніготь, скоротить час висихання лаку і дозволить манікюру протриматися в хорошому стані набагато довше.

2. Інший секрет полягає в тому, що перед використанням лак варто охолодити. Помістивши лак в холодильник хвилин на 30, вам вдасться значно прискорити його висихання на нігтях.

3. Важливо пам’ятати про те, як правильно наносити лак на нігті. Настійно не рекомендується робити всього один густий шар. Красиво будуть виглядати кілька тоненьких шарів лаку. Перш, ніж наносити наступний шар, треба почекати висихання попереднього.

4. Після фарбування нігті помістіть в миску з крижаною водою. Це допоможе висушити їх швидше. І чим холодніша вода, тим вища швидкість висихання лаку.

5. При сильному поспіху можна скористатися вентилятором або феном. Але сильно близько до апарату нігті підносити не рекомендується, так як потік гарячого повітря може привести до появи пухирців.

Дуже корисно і ефективно використовувати оливкову олію при манікюрі. Після нанесення лаку на нігті треба йому дати час висохнути, а потім на кожен ніготь нанести по краплі оливкової олії. Після закінчення п’яти хвилин масло змивається під струменем холодної води. Всім давно добре відомий позитивний ефект оливкової олії для людського організму. Виявляється, що і на нігті це масло чинить регенеруючу і поновлюючу дію.