додому Краса і здоров'я

Лікування прищів антибіотиками

286

Мікроорганізми є однією з найвідоміших причин появи прищів на шкірі. Бактерії можуть змінювати характеристики шкіри, збільшуючи вироблення шкірного сала, впливаючи на швидкість кератинізації. Основний компонент, який антибіотики використовують для лікування запальних шкірних висипів, полягає у зменшенні кількості мікроскопічних мікроорганізмів p. acnes навколо пір.

Photo by Amanda Dalbj?rn on Unsplash

Препарати тетрациклінового ряду

Ці ліки є найчастіше використовуваним та найкращим пероральним антибіотиком для лікування шкірних прищів. Вони мають антибактеріальний вплив, зменшуючи колонізацію P. acnes. Крім того, ці антибіотичні ліки пом’якшують вплив і регулюють виділення шкірного сала, що призводить до зменшення накопичення вільних жирних кислот у фолікулах.

Його потрібно вживати натщесерце, щоб бути повністю переконливим. Вагітні та годуючі жінки, а також діти віком до 8 років повинні утримуватися від прийому тетрациклінів.

Ерітроміцин

Це ще один найкращий пероральний антибіотик для лікування акне. Еритроміцин також є антимікробним засобом широкого спектра дії. Він доступний у різних формах, таких як покриті оболонкою таблетки, капсули, гелі та суспензії для прийому внутрішньо. Це перешкоджає розвитку бактерій, а чи не знищує їх. Таким чином, це зменшує їхню популяцію досить надовго, щоб припинити їхнє існування. Згодом еритроміцин найкраще підходить для лікування шкірних прищів, коли кількість мешканців у мікроскопічних організмах, що колонізують, невелика.

Еритроміцин може викликати подразнення, сухість шкіри та різні побічні ефекти алергії у деяких людей. Це також може спричинити шлунково-кишкові захворювання.

Доксициклін

Доксициклін особливо ефективний при лікуванні запальних шкірних прищів. Він більш ліпофільний, ніж тетрациклінові препарати, і має чудову дію на волосяний вузол. Доксициклін краще тетрациклінів. Хоча це, ймовірно, створить чутливість до сонця або призведе до сонячних опіків. Таким чином, доксициклін слід використовувати з обережністю у спекотну погоду та влітку.

Кліндаміцин

Кліндаміцин пригнічує вироблення бактеріальних білків. Це призводить до зменшення кількості мікроорганізмів, що викликають вугровий висип на шкірі. Будь-хто, хто мав у минулому гастроентерит або виразковий коліт, повинен утриматися від перорального застосування кліндаміцину.

Реакції на кліндаміцин включають висипання, подразнення, біль у животі, нудоту, діарею, блювання та загострення в горлі.

Третиноїн

Третиноїн зберігає пори чистими, щоб запобігти загостренню, що викликає прищі на шкірі. Ці ліки також створюють нову шкіру. Симптоми третиноїну включають облисіння за чоловічим типом, мігрень, кислотний рефлюкс, свербіж, відрижку, занепокоєння, погіршення зору, блювання та порушення сну.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут