додому Поради

Курорти Туреччини

Туреччина — це мальовничі краєвиди, відмінний сервіс, та гостинні люди. За останні 20 років південний сусід перетворився у справжню туристичну Мекку для жителів СНГ. Звісно ж, головною причиною цьому стала порівняно низька ціна турів. У це важко повірити, але зараз купити тур можна за 250 доларів. При цьому до нього входитиме медична страховка, проживання та переліт.

Відпочинок в Туреччині підкупає своєю автентичністю. Тут органічно сплелась антична та східна культури, створивши ні з чим незрівнянний симбіоз. Мало того, не дивлячись на те, що це мусульманська країна закони тут досить м’які, як і погляди. Власне кажучи це певний європейський прототип східної країни.

Топові тури Туреччини

Чесно кажучи їх досить багато. Проте, якщо вичислити певну закономірність, то стає ясно, що найкращі місця у співвідношенні ціна/якість знаходиться у порівняно невеликому віддаленні від великих міст, таких яка Анталья. До речі, поблизу неї розташоване місто Сіде з неперевершеною античною архітектурою та піщаними чистими пляжами, які обрамляє лазурне море.

Одним з найпопулярніших турів у Туреччині є Кемер. Сюди приїжджають туристи з усієї Євразії, щоб насолодитися унікальним національним парком. З одного боку тут соснові ліси, а з іншого піщаний та гальковий пляжі. В околицях міста можна знайти руїни древніх античних міст Олімпос та Феселіс. Цікаво, що у свій час вони служили базою для піратів. Тут збереглися акведуки, амфітеатрі, лазні, базиліки та інші елементи античної культури.

Мармарис — це найбільша у світі природна гавань, що знаходиться між Егейським та Середземним морем. Природною особливістю цього місця є зелені тихі бухти, у яких так приємно відпочивати на одинці з коханою людиною. Золоті пляжі, блакитне море та неповторні пейзажі йдуть у комплекті.

Меккою закоханих вважається Анталья. Це яскраве та шумне місто, що приваблює краєвидами з високих гір на морський пейзаж. Проте це не голі гори. Їх схили вкриті сосновими лісами, що разом с морським повітрям створюють особливий клімат, який допомагає забути про будь-які респіраторні захворювання. Проте головним достоїнством курорту є розвинена туристична інфраструктура, що дозволяє провести незабутні сім днів, які будуть насичені розвагами та пригодами: аквапарки, кафе, бари та нічні клуби відкривають свої двері перед закоханими, які спішать жити, та прагнуть кожну мить насолоджуватися одне одним.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут